Kompleksowa obsługa imprez

Kompleksowa obsługa imprez

Eventy organizowane dla najmłodszych są niezwykłym wydarzeniem i jednocześnie ogromnym wyzwaniem. Jakie atrakcje dla dzieci wybrać, aby wszystkie były zadowolone? Tutaj największą rolę odgrywa kreatywność i sztuka tworzenia magii chwili. Szukają Państwo najlepszego organizatora zabaw dziecięcych? Poszukiwania firmy, która zorganizuje Państwa imprezę w pełnym tego słowa znaczeniu właśnie się zakończyły! Możemy zaproponować stworzenie szczegółowego scenariusza działań, który zarówno od strony technicznej, jak i praktycznej - przygotujemy. Kompleksowo organizujemy imprezy takie jak: akcje promocyjne sklepów, galerii, restauracji, pikniki, festyny oraz imprezy taneczne, eventy okolicznościowe - Dzień Dziecka, Mikołajki, Halloween, kampanie społeczne w obszarze outdoorowym.

Atrakcje dla dzieci na wyciągnięcie ręki

Animatria to firma z ogromnym doświadczeniem. Uszczęśliwiliśmy setki młodych serc, a na twarzach dzieci za każdym razem, kiedy organizujemy dla nich atrakcje pojawia się uśmiech. Jaki jest zakres naszych usług?

- organizacja eventów w galeriach handlowych,

- organizacja eventów w plenerze,

- organizacja pikników,

- animacje urodzinowe,

- animacje weselne.

W ramach wyżej wymienionej organizacji wydarzeń prowadzimy:

- wynajem hostess

- organizację zabudowy stoiska targowego, aranżację pomieszczenia

- przygotowanie sceny, oświetlenia, namiotów, cateringu

- wynajem atrakcji plenerowych: zamki dmuchane, gigantyczne gry planszowe

- zagospodarowanie stoisk animacyjnych oraz wynajem animatorów i konferansjerów

- programy specjalne: iluzjoniści, artyści cyrkowi i balonowi, pokazy fireshow i wiele innych.

Na początku każdego wydarzenia prowadzimy zabawy i aktywności integracyjne, które mają na celu ośmielenie dzieci i zachęcenie ich do wspólnego czasu. Gwarantujemy, że nie ma dziecka, które obok atrakcji przygotowanych przez naszych animatorów przejdzie obojętnie. Spełniamy małe marzenia dzieci – niezależnie od wieku. Nasze doświadczenie pokazuje, że także starsze dzieci doskonale spędzają czas z naszymi animatorami.

Pracujemy głównie na terenie miasta Warszawa. Ta lokalizacja jednak wcale nas nie ogranicza. Zajmujemy się animacją dla dzieci na terenie całego kraju – każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, któremu staramy się stawić czoła! Chcę się Państwo o tym przekonać? Zapraszamy!

Najlepszy animator zabaw dziecięcych? Tylko Animatria!

imprezy dla dzieci Warszawa

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.