Animacje weselne

Animacje weselne

Wiele Par Młodych staje przed poważnym dylematem: czy zaprosić na wesele także dzieci? Wynika to z przykrych doświadczeń. Rodzice maluchów nie mogą się porządnie zabawić, bo wciąż muszą mieć oko na pociechy. Same dzieci niemiłosiernie się nudzą, a więc zaczynają psocić. Zanim podejmą Państwo ryzyko zorganizowania wesela bez dzieci (co zwykle kończy się rodzinną awanturą i zerwaniem znajomości), warto pomyśleć o zaproszeniu profesjonalnych animatorów.

Animacje weselne to znakomite rozwiązanie, które od wielu lat jest praktykowane w Zachodniej Europie i w Stanach Zjednoczonych. Dzieci uczestników imprezy pozostają pod opieką animatora, są bezpieczne, a przede wszystkim się nie nudzą. Animacje mogą mieć przeróżny charakter: od kreatywnych stołów z kredkami i farbkami, przez malowanie buziek, aż po dmuchane place zabaw na świeżym powietrzu. Wszystko zależy od potrzeb weselników, pory roku i liczby dzieci.

Specjalną atrakcją przygotowywaną przez zespół Animatria jest mini-disco dla dzieci i rodziców. Na 20 minut weselny parkiet przechodzi we władanie najmłodszych. Maluchy tańczą, biorą udział w konkursach i przygotowują układ, który jest prezentem dla Pary Młodej. Na zakończenie dzieci zadają Nowożeńcom bardzo dociekliwe pytania...

Najważniejsze jest to, że dzieci wracają z wesela zadowolone i radosne. Nie męczą rodziców ciągłymi pytaniami w stylu: „Długo jeszcze?”. To najlepszy sposób na zapewnienie nieskrępowanej zabawy najmłodszym i dorosłym.

Cennik usługi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.