Przyjęcia urodzinowe

Przyjęcia urodzinowe

Ania marzyła, aby jej szóste urodziny były wyjątkowe. Nie chciała kolejnych zabawek. Wyobrażała sobie, że tym razem Ją i Jej przyjaciół odwiedzą Księżniczka Zosia, mieszkańcy Ponyville, Elza i Anna, a może nawet Barbie! Spełniamy takie marzenia. Bo urodziny to dzień, w którym fantazja może stać się rzeczywistością.

Zorganizujemy niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Stawiamy na kreatywną zabawę w towarzystwie największych bohaterów dziecięcej wyobraźni. Mamy mnóstwo pomysłów, które wynikają z naszych doświadczeń. Wiemy, czego oczekują dzieci i potrafimy sprostać ich wymaganiom – czasami naprawdę wyszukanym.

Współpracujemy z lokalami na terenie całej Polski, które stwarzają dzieciom idealne warunki do bezpiecznej zabawy pod dachem i w przestrzeni zielonej. W ramach naszych usług załatwiamy wszelkie formalności związane z wynajmem sal.

Możemy przygotować tematyczne urodziny dla dzieci warszawa, których bohaterami będą postaci z ulubionych bajek Jubilata. Oferujemy obsługę profesjonalnego fotografa dokumentującego dziecięcą radość – to wspaniała pamiątka! Dodatkową atrakcją dla maluchów może być pokaz iluzji oraz rozbijanie piniaty.

Standardowo przyjęcie urodzinowe dla dzieci trwa 2 godziny, jednak mogą Państwo ją wydłużyć lub skrócić – dostosujemy się do Państwa oczekiwań.

Urodziny dla dzieci w domu powinny być wyjątkowe. Kolejna zabawka tego nie zapewni. Niezapomniana impreza – zdecydowanie TAK.

Cennik usługi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.