Kompleksowa

realizacja eventów

Kiedy przyda Ci się pomoc animatora zabaw dla dzieci? 6 klasycznych sytuacji

Data wpisu: 06.04.2017
Zdjęcie główne #185 - Kiedy przyda Ci się pomoc animatora zabaw dla dzieci? 6 klasycznych sytuacji

Organizujesz imprezę rodzinną – znowu. Z grymasem wspominasz ostatnią, podczas której dzieci kuzynki zbiły Twój ulubiony wazon. Nie ich wina – przecież się niemiłosiernie nudziły. Tym razem może być inaczej. Pomyśl o zatrudnieniu profesjonalnego animatora zabaw dla dzieci. To bardzo modne i korzystne rozwiązanie, które zdejmuje z barków dorosłych obowiązek zajęcia się pociechami, a dzieciom gwarantuje świetną zabawę nawet podczas najnudniejszej imprezy świata. Przeczytaj nasz poradnik i sprawdź, w jakich sytuacjach szczególnie przydaje się pomoc profesjonalnego animatora. Mamy aż 6 propozycji.

  1. Urodziny dorosłego – nie ważne, czy to urodziny dziadka Władka, Twoje, czy jakiegokolwiek innego członka rodziny. Jedno jest pewne: dzieci będą się nudzić. W końcu nie bawi ich przesiadywanie przy stole i zastanawianie się, czy zmieszczą jeden kawałek ciasta. Zapraszając animatora masz pewność, że dzieci będą pod fachową opieką, a przede wszystkim wrócą z urodzin zachwycone.
  2. Urodziny dziecka – czy trzeba coś dodawać? Urodziny to bardzo ważne wydarzenie dla każdego dziecka. Jeśli jak co roku zastanawiasz się, jaką zabawkę kupić, mamy dobry pomysł: nie kupuj żadnej. Zamiast tego zainwestuj w świetnie zorganizowane urodzinki, czym zajmą się profesjonalni animatorzy. Malowanie buziek, zagadki, kącik plastyczny i naukowy, ogromne bańki mydlane, konkursy i gry – dzieci to uwielbiają i tak chcą spędzać swoje urodziny.
  3. Dzień Dziecka – właściwie moglibyśmy napisać to samo, co w poprzednim punkcie, ale żeby nie marnować Twojego czasu wspomnimy tylko o dwóch słowach: zabawa i radość. W Dniu Dziecka nie może tego zabraknąć.
  4. Festyn – nie ważne, czy organizuje go rada osiedla, gmina, miasto czy prywatna firma. Trudno sobie wyobrazić udany festyn bez atrakcji dla dzieci. Dmuchany zamek jest fajny, ale szybko się nudzi. Maluchy oczekują czegoś więcej i na to zasługują. Na festyn warto zaprosić profesjonalnych animatorów, którzy zorganizują konkursy, zabawy, gry, obsługę konferansjera, maszyny do popcornu i waty cukrowej. Wyobraź sobie radość dzieciaków, które zobaczą na festynie bohaterów swoich ulubionych bajek. Szczęśliwe dzieci to szczęśliwi rodzice – warto o tym pamiętać organizując festyn.
  5. Impreza firmowa – jeśli organizujesz imprezę dla pracowników lub kontrahentów, to bardzo dobrym pomysłem na zyskanie sympatii (nie tylko biznesowej) może być zaproszenie ich razem z dziećmi. Oczywiście żaden maluch nie będzie szczęśliwy wizją snucia się między ludźmi w garniturach i garsonkach, dlatego koniecznie pomyśl wówczas o wynajęciu animatora. Kącik animacyjny będzie świetną atrakcją dla dzieci i kto wie, może też dla dorosłych?
  6. Wesele – zostawiliśmy je na deser, choć to właśnie wesele powoli staje się idealną okolicznością do zaproszenia animatora zabaw dla dzieci. Wiadomo, jak to jest z weselami. Ci, którzy przychodzą na nie z dziećmi, nigdy się do końca nie wybawią. Z kolei zaprosić bez dzieci nie wypada. Animator jest idealnym wyjściem z tej niemal patowej sytuacji. Gustowny kącik animacyjny zainteresuje wszystkich najmłodszych uczestników wesela, a ich rodzicom pozwoli odpocząć i nareszcie dobrze się zabawić.

Imprez, na które warto zaprosić animatora, jest oczywiście znacznie więcej, jednak już tych 6 przykładów powinno Cię przekonać, żeby następnym razem wziąć pod uwagę potrzeby dzieci. Ich radość zawsze przekłada się na dobre humory pozostałych uczestników imprezy, a o to przecież w tym wszystkim chodzi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.