Kompleksowa

realizacja eventów

Animacje weselne

Najlepiej bawiącymi się gośćmi podczas wesele są zawsze dzieci. Jeśli jednak jako Para Młoda, Świadkowie, rodzice Państwa Młodych chcielibyście dać im rodzicom chwilę wytchnienia – na uroczystość wystarczy zaprosić Animatrię. Podczas animacji weselnych przeprowadzamy 20-30 min. mini-disco – wraz z dziećmi opanowujemy parkiet, niejednokrotnie porywając do zabawy ich rodziców oraz innych gości weselnych. Wspólnie przygotowujemy prezent dla Nowożeńców, organizujemy zabawy, które angażują innych gości, a nawet obsługę hotelową. Zabaw z chustą nie ma końca, pokazy baniek ułatwiają pracę fotografom, a uśmiech na buziach dzieciaków daje nam ogromną satysfakcję :)

Koszt takich animacji rozpoczyna się od 150 zł za godzinę (cena spada w ramach wydłużania czasu animacji), czas trwania jak zawsze uzależniony jest od potrzeb konkretnej imprezy, ale najcześciej jest to 2-3 godziny.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.