Kompleksowa

realizacja eventów

Kąciki animacyjne

Zapewniamy kompleksową organizację kącika dla dzieci w różnym wieku: w restauracji, hotelu, podczas pikników, festynów, różnego rodzaju targów, imprez firmowych. W naszych strefach zapewniamy atrakcje dla najmłodszych (1-3 lata), trochę starszych (3-7 lat) oraz dla już całkiem dużych dzieciaków do 11 roku życia. Stoisko z malowaniem buziek, skręcaniem baloników czy przestrzeń z pokazem baniek mydlanych to tylko niektóre z dodatkowych atrakcji, które możemy zapewnić.

Najmłodsi mogą pobawić się z nami w poduchowej strefie, gdzie będą na nie czekać doświadczone animatorki. Wspólnie mogą ułożyć ogromne puzzle, pobawić się klockami i oczywiście potańczyć! Starsze dzieciaczki będą miały szansę na wybieganie, przeciągnie liny, skoki w workach, zabawy z chustą animacyjną i balonami, a także naukę tworzenia pacynek czy filcowych stworków. Najstarsi mogą wziąć udział w warsztatach naukowych, w quizach, a także sprawdzić się w konkurencjach ruchowych.

Koszt zorganizowania kącika każdorazowo ustalany jest indywidualnie i zależy od szczegółowego planu atrakcji oraz ilości animatorów. Strefy dla dzieci mogą być tworzone zarówno na dwie, jak i osiem godzin. W przypadku cyklicznych animacji w restauracjach i hotelach ceny rozpoczynamy od 50 zł netto za godzinę.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.