Kompleksowa

realizacja eventów

Przyjęcia Bożonarodzeniowe

Święta to wyjątkowy czas, który każdy z Nas chciałby spędzić wyjątkowo. Stałym elementem świątecznych zabaw jest wizyta Św. Mikołaja wraz z jego pomocnikami – Elfami i Mikołajkami. Wspólnie ze Świętym tworzymy zaprzęg reniferów, tańczymy w rytm świątecznych dzwoneczków, nadajemy elfickie imiona, walczymy na śnieżki, a także przygotowujemy warsztaty tworzenia kartek świątecznych i ozdób choinkowych.

Ze starszymi miłośnikami Świąt możemy zorganizować warsztaty malowania bombek choinkowych, świąteczne eksperymenty z szaloną Mikołajką oraz rożnego rodzaju konkursy. Wizyta może obejmować samo przyjście Św. Mikołaja i prezentację przez dzieciaczki ich umiejętności, rozdawanie przez niego prezentów, pozowanie do zdjęć. Mamy także możliwość zorganizowania bogatszego programu (o którym powyżej) w zależności od ilości dzieciaczków, miejsca imprezy i oczekiwań klienta.

Koszt wynajęcia Św. Mikołaja to 160 zł za godzinę. Cena podlega negocjacji w przypadku zamówienia więcej niż jednej imprezy.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.