Kompleksowa

realizacja eventów

Warsztaty tematyczne

Organizujemy następujące warsztaty:

  1. plastyczne – nie od dziś wiadomo, że dziecięca wyobraźnia może stworzyć niesamowite pomysły. Własnoręcznie robione pacynki, kolorowe patyczki, wyszywanie, filcowe cuda pozwolą dzieciakom na wyrażenie siebie i uwolnienie artystycznych zapędów. Warsztaty dla dzieci 4-12 lat.
  2. teatralne – nasi animatorzy z Akademii Teatralnej oswoją dzieciaki z technikami ekspresji, tańcem, zabawami dramowymi. Zajęcia mają na celu zintegrowanie grupy, podniesienie samooceny, rozwinięcie umiejętności poznawczych. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 7 do 14 roku życia.
  3. naukowe – nasz animator przeprowadza z dziećmi rożnego rodzaju sztuczki chemiczne – częściowo w formie pokazu, częściowo w formie warsztatu. Wiele z doświadczeń to eksperymenty, które dzieciaki będą mogły powielać później we własnym domu. Odbijające się od rączek bańki mydlane, działanie CO2, suchy lód, to tylko niektóre z naszych propozycji. Doświadczenia przeznaczone są dla grup wiekowych 4-7 lat. Dla większych dzieciaków możemy przygotować ofertę indywidualną.
  4. magiczne – nasz magik wprowadza dzieciaki w tajniki sztuki iluzji poprzez naukę rożnego rodzaju sztuczek karcianych, z gąbczakami, znikaniem przedmiotów. Dla dzieciaczków i dorosłych gości w każdym wieku.
  5. kulinarne - ta propozycja przeznaczona jest głównie dla miejsc, które mają zaplecze kuchenne - restauracji, hoteli, cukierni. Wspólnie z dzieciakami (od 5 roku życia) przygotowujemy specjały takie jak: cake pops czy słodkie szyszki, przygotowujemy pasty na zdrowe szkolne śniadanie czy ozdabiamy pierniczki świąteczne.

Ceny warsztatów rozpoczynają się od 35 zł netto za osobę, za godzinę, w zależności od rodzaju, zaawansowania, długości trwania zajęć.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.