Animator, wodzirej dla dzieci na wesele | Animacje weselne Warszawa

Animacje

Weselne

Wiele Par Młodych staje przed poważnym dylematem: czy zaprosić na wesele także dzieci? Wynika to z przykrych doświadczeń i obserwacji. Rodzice maluchów nie mogą się porządnie bawić, bo wciąż muszą mieć oko na pociechy. Same dzieci niemiłosiernie się nudzą, a więc zaczynają psocić. Zanim zdecydujecie o organizacji wesela bez dzieci, warto pomyśleć o zaproszeniu profesjonalnych animatorów.

Animator dla dzieci na wesele

Animacje weselne to znakomite rozwiązanie, które od wielu lat jest praktykowane w Zachodniej Europie i w Stanach Zjednoczonych. Dzieci uczestników imprezy pozostają pod opieką animatora, są bezpieczne, a przede wszystkim się nie nudzą. Animacje mogą mieć przeróżny charakter: od kreatywnych stołów z kredkami i zabawami kreatywnymi, przez malowanie buziek (bez ryzyka zabrudzenia pięknych sukienek i garniturów!), aż po dmuchane place zabaw na świeżym powietrzu. Wszystko zależy od potrzeb weselników, pory roku i liczby dzieci, a także ich wieku. Profesjonalny wodzirej dla dzieci każdorazowo dostosowuje program animacji i zabawy do wieku najmłodszych gości, ich oczekiwań i potrzeb. Animacje weselne są także coraz częściej wybierane w Polsce. Z roku na rok więcej osób przekonuje się, że animator na weselu dla dzieci to prawdziwy strzał w dziesiątkę i bardzo mądra inwestycja podczas przyjęcia weselnego. Animator dla dzieci na wesele nie tylko zadba o to, żeby najmłodsi goście się nie nudzili, ale przede wszystkim zapewni im rozrywkę na adekwatnym do ich wieku poziomie. Dobór atrakcji do wieku uczestników zabawy ma tu znaczenie kluczowe.

Wydarzenie

Wodzirej dla dzieci

Odpowiadając na bieżące zapotrzebowanie na animatorów dla dzieci na wesele marka Animatria zapewnia profesjonalną obsługę wodzireja dla dzieci, której zakres każdorazowo dostosowujemy do oczekiwań weselników, jak również liczby dzieci i ich wieku. Specjalną atrakcją przygotowywaną przez nasz Zespół jest mini disco dla dzieci i dorosłych gości weselnych. Na 20 minut parkiet przechodzi we władanie najmłodszych. Maluchy tańczą, biorą udział w konkursach i przygotowują układ, który jest prezentem dla Pary Młodej. Bardzo często ta atrakcja staje się istotnym punktem programu wesela, ale jako, że odpowiadamy na zapotrzebowanie naszych Par – możemy skupić się na organizacji kącika dla dzieci w miejscu zacisznym, z daleka od gwaru sali tanecznej. Najważniejsze jest to, że dzieci wracają z wesela zadowolone i radosne. Nie zajmują rodziców ciągłymi pytaniami w stylu: „Jak długo jeszcze?”. Animacje to najlepszy sposób na zapewnienie nieskrępowanej zabawy najmłodszym i dorosłym. Co ważne wodzirej dla dzieci odpowiada za bezpieczeństwo uczestników wspólnej zabawy, dzięki czemu rodzice oraz opiekunowie dzieci zaproszonych  na przyjęcie weselne nie muszą się o nic martwić.

Regulamin

Dodatkowe

Atrakcje

Profesjonalne malowanie buziek

Do 12 dzieci

70 zł

Od 12 dzieci

100 zł

Skręcanie baloników

Do 12 dzieci

60 zł

Od 12 dzieci

80 zł

Pokaz ogromnych baniek mydlanych

Do 12 dzieci

60 zł

Od 12 dzieci

90 zł

Pokaz baniek z dymem, ogniem i pianą

Do 12 dzieci

120 zł

Od 12 dzieci

150 zł

Zamykanie w bańce mydlanej

Do 12 dzieci

120 zł

Od 12 dzieci

150 zł

Pinata tematyczna

Do 12 dzieci

100 zł

Od 12 dzieci

150 zł

Balony z helem

Do 12 dzieci

wycena indywidualna

Od 12 dzieci

wycena indywidualna

Wynajem fotobudki

Do 12 dzieci

wycena indywidualna

Od 12 dzieci

wycena indywidualna

Wata cukrowa

Do 12 dzieci

180 zł

Od 12 dzieci

250 zł

Popcorn

Do 12 dzieci

200 zł

Od 12 dzieci

300 zł

Candy bar

Do 12 dzieci

wycena indywidualna

Od 12 dzieci

wycena indywidualna

Brokatowe tatuaże

Do 12 dzieci

7 zł / osoba

Od 12 dzieci

7 zł / osoba

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA