Animator, wodzirej dla dzieci na wesele | Animacje weselne Warszawa

Animacje

Weselne

Wiele Par Młodych staje przed poważnym dylematem: czy zaprosić na wesele także dzieci? Wynika to z przykrych doświadczeń i obserwacji. Rodzice maluchów nie mogą się porządnie bawić, bo wciąż muszą mieć oko na pociechy. Same dzieci niemiłosiernie się nudzą, a więc zaczynają psocić. Zanim zdecydujecie o organizacji wesela bez dzieci, warto pomyśleć o zaproszeniu profesjonalnych animatorów.

Animator dla dzieci na wesele

Animacje weselne to znakomite rozwiązanie, które od wielu lat jest praktykowane w Zachodniej Europie i w Stanach Zjednoczonych. Dzieci uczestników imprezy pozostają pod opieką animatora, są bezpieczne, a przede wszystkim się nie nudzą. Animacje mogą mieć przeróżny charakter: od kreatywnych stołów z kredkami i zabawami kreatywnymi, przez malowanie buziek (bez ryzyka zabrudzenia pięknych sukienek i garniturów!), aż po dmuchane place zabaw na świeżym powietrzu. Wszystko zależy od potrzeb weselników, pory roku i liczby dzieci, a także ich wieku. Profesjonalny wodzirej dla dzieci każdorazowo dostosowuje program animacji i zabawy do wieku najmłodszych gości, ich oczekiwań i potrzeb. Animacje weselne są także coraz częściej wybierane w Polsce. Z roku na rok więcej osób przekonuje się, że animator na weselu dla dzieci to prawdziwy strzał w dziesiątkę i bardzo mądra inwestycja podczas przyjęcia weselnego. Animator dla dzieci na wesele nie tylko zadba o to, żeby najmłodsi goście się nie nudzili, ale przede wszystkim zapewni im rozrywkę na adekwatnym do ich wieku poziomie. Dobór atrakcji do wieku uczestników zabawy ma tu znaczenie kluczowe.

Wydarzenie

Wodzirej dla dzieci

Odpowiadając na bieżące zapotrzebowanie na animatorów dla dzieci na wesele marka Animatria zapewnia profesjonalną obsługę wodzireja dla dzieci, której zakres każdorazowo dostosowujemy do oczekiwań weselników, jak również liczby dzieci i ich wieku. Specjalną atrakcją przygotowywaną przez nasz Zespół jest mini disco dla dzieci i dorosłych gości weselnych. Na 20 minut parkiet przechodzi we władanie najmłodszych. Maluchy tańczą, biorą udział w konkursach i przygotowują układ, który jest prezentem dla Pary Młodej. Bardzo często ta atrakcja staje się istotnym punktem programu wesela, ale jako, że odpowiadamy na zapotrzebowanie naszych Par – możemy skupić się na organizacji kącika dla dzieci w miejscu zacisznym, z daleka od gwaru sali tanecznej. Najważniejsze jest to, że dzieci wracają z wesela zadowolone i radosne. Nie zajmują rodziców ciągłymi pytaniami w stylu: „Jak długo jeszcze?”. Animacje to najlepszy sposób na zapewnienie nieskrępowanej zabawy najmłodszym i dorosłym. Co ważne wodzirej dla dzieci odpowiada za bezpieczeństwo uczestników wspólnej zabawy, dzięki czemu rodzice oraz opiekunowie dzieci zaproszonych  na przyjęcie weselne nie muszą się o nic martwić.

Cennik

Usług

Pakiet MINI

-

2 godziny 330 zł
3 godziny 490 zł
4 godziny 610 zł

Pakiet MIDI

-

2 godziny 450 zł
3 godziny 550 zł
4 godziny 730 zł

Pakiet MAXI

-

2 godziny 610 zł
3 godziny 680 zł
4 godziny 880 zł

Powyższe ceny dotyczą animacji z jednym animatorem. Przy rezerwacji kolejnego animatora do kosztu doliczamy 120 zł / godz.

Dodatkowe

Atrakcje

Profesjonalne malowanie buziek

Do 12 dzieci

60 zł

Od 12 dzieci

100 zł

Skręcanie baloników

Do 12 dzieci

60 zł

Od 12 dzieci

80 zł

Pokaz ogromnych baniek mydlanych

Do 12 dzieci

50 zł

Od 12 dzieci

80 zł

Pokaz baniek z dymem, ogniem i pianą

Do 12 dzieci

120 zł

Od 12 dzieci

150 zł

Zamykanie w bańce mydlanej

Do 12 dzieci

120 zł

Od 12 dzieci

150 zł

Pinata tematyczna

Do 12 dzieci

100 zł

Od 12 dzieci

150 zł

Balony z helem

Do 12 dzieci

wycena indywidualna

Od 12 dzieci

wycena indywidualna

Wynajem fotobudki

Do 12 dzieci

wycena indywidualna

Od 12 dzieci

wycena indywidualna

Wata cukrowa

Do 12 dzieci

180 zł

Od 12 dzieci

250 zł

Popcorn

Do 12 dzieci

200 zł

Od 12 dzieci

300 zł

Candy bar

Do 12 dzieci

wycena indywidualna

Od 12 dzieci

wycena indywidualna

Brokatowe tatuaże

Do 12 dzieci

7 zł / osoba

Od 12 dzieci

7 zł / osoba

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
PSE
Empik
Westfield
Smyk
Cinema 3d
Biedronka
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Wygoda
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze