Animacje za granicą - Animatria Warszawa

Animacje

Za granicą

Zagraniczny wyjazd może przybierać bardzo różne formy. Dostępne na rynku rodzaje wakacji poza granicami kraju są niezwykle szerokie i różnorodne: od safari w krajach Afryki i wakacje na rajskiej plaży w Tajlandii, przez aktywne wakacje ze sportami wodnymi w Chorwacji, po camp snowboardowy w austriackich Alpach. Zarówno biura podróży, hotele i parki rozrywki na całym świecie walczą o uwagę klienta dopieszczając go coraz to nowymi atrakcjami.

W takich sytuacjach pojawiamy się właśnie my – ekipa Animatrii – nasi animatorzy są doświadczeni w prowadzeniu aktywności dla każdej z powyższych grup klientów:

  • wieczorne show dla dorosłych,
  • poranne rozgrzewki w basenie i na zaśnieżonym stoku,
  • dzienne programy dla dzieci i dorosłych.

Turyści z roku na rok stają się coraz bardziej wymagający, jednocześnie aktywnie uczestnicząc w proponowanych przez animatorów aktywnościach. Na animacjach nie powinno zabraknąć jednak atrakcji pasywnych, które mają na celu wyłącznie zachęcić do oglądania, dać widzowi chwilę odpoczynku i nacieszyć oko. W parkach rozrywki niezwykle istotna jest przesadność – animacje powinny uderzać oko, spotykać małego i dużego klienta na każdym kroku, zaskakiwać: wielkością, innością, paletą kolorów.

Jako Animatria, doświadczenie naszych animacji zbieraliśmy w europejskich hotelach, to zimowe – na włoskich i austriackich stokach, a to w parkach rozrywki na razie w kraju – w Energylandii oraz Park of Poland – dwóch największych centrach rozrywki w całej Polsce.

Wydarzenie

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA