Animatria w biurze - Animatria Warszawa

Animatria

W biurze

Organizacja spotkań wewnętrznych to jeden z kluczowych elementów dbania o wizerunek przedsiębiorstwa z perspektywy employer brandingu. Mnóstwo firm zaprasza klientów, pracowników i partnerów na różnego rodzaju eventy, by ugruntować relacje i zaprezentować swój biznes od najlepszej strony. Bardzo często w takich wydarzeniach udział biorą także dzieci. Właśnie w takich sytuacjach zespół Animatria zadba o dobry humor dzieci podczas Twojego eventu firmowego.

Animatria w biurze to projekt, który realizujemy od kilku lat. Rodzice mają szansę pokazać swoim dzieciom gabinet, stanowisko pracy, jednocześnie nie odrywając się od pracy na cały dzień lub nie odrywając się od niej wcale. Nie ma przestrzeni biurowej, w której nie da się zorganizować ciekawych animacji, warsztatów i dodatkowych atrakcji: zarówno tych angażujących dorosłych, jak i tych typowo dziecięcych.

Z nami Twoje biuro może zmienić się w:

  • Dżunglę,
  • Krainę Czekolady,
  • a także Fabrykę Zimowych Zabawek, prowadzoną przez samego Pana Kleksa.
Wydarzenie
Wydarzenie

Minęły już czasy nudnych imprez firmowych, a XXI w. znacząco wpłynął na wizerunek rodziny w oczach pracodawców i pracowników, dlatego dzieci coraz częściej stają się integralną częścią spotkań zespołów w małych firmach, korporacjach czy rodzinnych biznesach.

Zaplanujemy dla Ciebie program odpowiedni do charakteru imprezy, przestrzeni, którą dysponujemy, a także do wieku uczestników i ich zainteresowań. Obsługujemy eventy na terenie Warszawy i całego kraju. Już teraz skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swoim wydarzeniu i zarezerwuj termin. Zespół Animatria jest do Twojej dyspozycji w całym kraju!

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA