Bale karnawałowe - Animatria Warszawa

Bale

karnawałowe

Taniec pozwala dzieciom im uwolnić emocje, zabłysnąć w towarzystwie i rozwinąć potrzebę ruchu. Dlatego dzieci powinny mieć jak najwięcej okazji do tańczenia, zarówno w dziecięcym gronie, jak i wraz z dorosłymi. Karnawałowe animacje taneczne to doskonały pomysł na urozmaicenie dnia w szkole, przedszkolu, a nawet w żłobku.

Naszą specjalnością jest organizowanie karnawałowych animacji tanecznych połączonych z balem przebierańców. Dzieci to uwielbiają, bo mają wówczas okazję stać się swoim ulubionym bohaterem. Dziewczynki nareszcie mogą zostać księżniczkami lub superbohaterkami, a chłopcy groźnymi piratami czy wejść w rolę rozbawionego Minionka. Najważniejszy jest jednak taniec. Dlatego nasze bale prowadzi profesjonalny animator, który poznaje wraz z nimi przeróżne układy taneczne: od salsy przez półeczkę, aż do walca wiedeńskiego. Bale karnawałowe mogą odbywać się w ramach konkretnego tematu: Pod Wodą, Dookoła Świata, z bohaterami ulubionych bajek.

Wydarzenie
Wydarzenie

Nie możemy zapomnieć także o dodatkowych atrakcjach – bal karnawałowy może być urozmaicony poprzez pokaz iluzji, bubble show, a także wizytę samego Misia Yogiego. Nasza wyobraźnia nie ma granic, dlatego programy karnawałowe co roku tworzymy od nowa, pamiętając o nowościach w dziecięcym świecie, dbając o maksimum ruchu i jeszcze więcej świetnej zabawy.

Karnawałowe animacje taneczne mogą stać się impulsem dla dzieci, które odkryją w sobie pasję do tańczenia i być może pójdą właśnie tą drogą. To jednak przede wszystkim świetna zabawa i jeden z najlepszych pomysłów na zorganizowanie Mikołajek, Walentynek, Dnia Dziecka czy właśnie przedszkolnego balu.

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA