Dzień dziecka (edukacja) - Animatria Warszawa

Dzień

dziecka

O miano najradośniejszego dnia w roku może z nim konkurować chyba tylko Wigilia. Dzień Dziecka to wielkie święto tych najmłodszych i tych nieco starszych dzieci. Bez względu na wiek Twoi podopieczni chcą być w tym dniu traktowani wyjątkowo i przeżyć coś ekscytującego. Mamy setki pomysłów na to, aby tak właśnie było.

Zorganizowany przez nas Dzień Dziecka zawsze jest wyjątkowy. Dbamy o to, aby jego główni bohaterowie zanieśli do domów piękne wspomnienia, wypieki na buziach, brudne ubrania i rozwichrzone włosy. To wszystko świadczy o tym, że zabawa była udana.

Tym, co nas wyróżnia, jest spontaniczność i elastyczność animatorów. Staramy się nie przygotowywać sztywnego programu imprezy, ponieważ z doświadczenia wiemy, że dzieci są różne i potrzebują często indywidualnego podejścia. Jesteśmy przygotowani na takie sytuacje. Zawsze dążymy do tego, aby na buzi każdego uczestnika zagościł szeroki uśmiech.

Wydarzenie
Wydarzenie

Podczas Dnia Dziecka Waszą szkołę, przedszkole czy żłobek może odwiedzić iluzjonista, profesjonalny konferansjer i oczywiście zawodowi animatorzy. Gwarantujemy bezpieczną zabawę, świetną atmosferę i mnóstwo atrakcji, m.in.:

  • malowanie buziek i brokatowe tatuaże,
  • ogromne bańki mydlane,
  • warsztaty manualne,
  • pokazy taneczne i zabawy ruchowe,
  • zamki dmuchane
  • watę cukrową i popcorn.

Zapraszamy do kontaktu. Organizujemy zabawy z okazji Dnia Dziecka zarówno w plenerze, jak i w pomieszczeniach, więc jeśli obawiasz się, że Twoja sala jest za mała – nic bardziej mylnego – Animatria da sobie radę i z pewnością sprosta oczekiwaniom wszystkich najmłodszych!
Dojedziemy w dowolne miejsce na terenie całej Polski.

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA