Animator na dzień dziecka | Dzień dziecka Online | Animatria

Dzień

Dziecka

To tak naprawdę święto nas wszystkich. Dzień Dziecka musi być wyjątkowy. Nie powinien być tylko kolejną okazją do wręczenia zabawki, która za chwilę wyląduje w kącie. To dzień spełniania dziecięcych marzeń, nawet jeśli pozornie wydają się nam one nie do spełnienia.

Zorganizujemy niezapomniany Dzień Dziecka, pełen czarów, fantastycznych przeżyć, zabawy i szczerej radości. Nasi animatorzy przygotują mnóstwo atrakcji, które zachęcą najmłodszych do aktywności i pozwolą im poczuć, że właśnie dzieje się coś wyjątkowego.

Dzień Dziecka: Co może zapewnić animator?

Specjalizujemy się przede wszystkim w organizacji średnio- i wielkoformatowych obchodów Dnia Dziecka. Z tej okazji organizujemy pikniki plenerowe, imprezy tematyczne i wiele innych. Realizacja imprez na tak dużą skalę wiąże się z tym, że nad wyśmienitą zabawą uczestników nie czuwa tylko jeden animator. Jest nas znacznie więcej. Jesteśmy Zespołem, których przygotowuje wydarzenie od początku do końca – planujemy atrakcje, aranżujemy przestrzeń, zapewniamy dekoracje oraz obsługę wykwalifikowanego personelu naszej Agencji Eventowej.

Możemy zapewnić:

  • obecność wróżek i paradę bohaterów bajek,
  • profesjonalnego konferansjera, który poprowadzi imprezę
    oraz konkursy dla dzieci.

Wyjątkową atrakcją dla najmłodszych będzie:

  • pokaz iluzji i cyrkowy,
  • zabawa taneczna,
  • ogromne bańki mydlane oraz bubble show z dymem, ogniem i pianą,
  • malowanie buziek i brokatowe tatuaże,
  • strefa z giga grami planszowymi,
  • warsztaty rodzinne i manualne.
Wydarzenie
Wydarzenie

Niezapomniany Dzień Dziecka – Nasi Animatorzy zadbają o każdy szczegół!

Animatria nigdy nie zapomina o najmłodszych i rodzicach, którzy poza kontaktem z animatorem potrzebują dodatkowych atrakcji i udogodnień. Od nas wynajmiesz maszyny do waty cukrowej i popcornu, zamki dmuchane, a nawet stworzysz kącik dla mamy karmiącej i dzieci 0-3 latka, który odsunięty nieco od głośnej muzyki pozwoli się wyciszyć i dać wytchnienie zarówno dziecku, jak i rodzicowi.

Organizujemy imprezy plenerowe i w pomieszczeniach, w instytucjach i na festynach osiedlowych. Możemy zapewnić atrakcje wyłącznie dla dzieci lub kompleksowo zapewnić atrakcje dla wszystkich uczestników eventu. Animatria pomoże zorganizować Ci także niezapomniane boxy kreatywne, dopasowane do wieku i budżetu, jakim dysponuje Twoja firma. Wszędzie tam, gdzie są dzieci chcące poczuć się wyjątkowo.

Dzień Dziecka Online

Nie zawsze mamy szasnę zorganizować wydarzenie w plenerze, czasami – z różnych przyczyn – nie możemy się nawet spotkać w jednym pomieszczeniu. Z myślą o dzieciach, które nie mogą wziąć udziału w pikniku czy festynie oferujemy możliwość organizacji obchodów Dnia Dziecka online.

Dzień Dziecka Online to wydarzenie, w ramach którego zapewniamy moc atrakcji w zaciszu domu lub w dowolnym innym miejscu, w którym dziecko ma dostęp do komputera lub urządzenia mobilnego i sieci Internet. Bawimy się, śmiejemy, zdobywamy nowe doświadczenia i umiejętności. Zajęcia online możemy uatrakcyjnić przekazując Państwu wcześniej nasze boxy kreatywne, dzięki którym dzieci będą mogły przygotować świece, mydła, teatrzyk kukiełkowy.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z oferty naszej Agencji na organizację Dnia Dziecka – czy to w ramach tradycyjnej imprezy plenerowej, czy wydarzenia online – zachęcamy do kontaktu.

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA