Animacje zimowe - Ferie zimowe z animatorem | Animatria

Ferie

zimowe

Jeszcze kilka lat temu typowy, polski, zimowy wyjazd miał stały plan: śniadanie, stok narciarski, obiadokolacja, ping pong i sala telewizyjna, sen. Wiele jednak od tego czasu się zmieniło – klienci są wymagający, a żyjąc w XXI w. wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do wyborów: atrakcji, czasu ich trwania, formy spędzania. Nic więc dziwnego w tym, że coraz większą popularnością cieszą się ferie z animatorem. Animacje zimowe to ciekawy sposób na kreatywne spędzanie wolnego czasu, odpoczynek i zdobywanie nowych doświadczeń.

Animator: Ferie zimowe bez monotonii i nudy

Podczas ferii zimowych zdecydowanie najbardziej zaangażowaną grupą są rodziny z dziećmi – w końcu ferie oznaczają przerwę od szkoły i czas na zimowy odpoczynek. Animatorzy Animatrii są przygotowani zarówno do animacji typowo dziecięcych, jak i tych rodzinnych – przykładowo podczas wieczorków z grami planszowymi czy wspólnego kuligu. Zimowe animacje mogą być organizowane zarówno po czasie jaki przeciętny narciarz czy snowboardzista spędza na stoku – w hotelu, po kolacji, aktywnie lub na spokojnie, ale nie tylko – kids club w trakcie zimy z sukcesem służy również młodszym dzieciakom, które na aktywności na stoku są za małe lub brakuje im nieco odwagi. Rodzice mogą z powodzeniem zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanego zespołu, który przez cały dzień dopilnuje bezpieczeństwa i dobrej zabawy.

Wydarzenie
Wydarzenie

Animacje podczas ferii zimowych to z pewnością dobra okazja do promocji swoich usług na polskim rynku – rodziny szukają tego rodzaju aktywności, a do dzisiaj niewiele miejsc takie możliwości oferuje. Jeśli masz jeszcze wątpliwości – napisz do nas – chętnie porozmawiamy zdalnie lub na żywo, bez względu na to w jak dalekim zakątku kraju lub zagranicy jesteś – jesteśmy otwarci na każdy kontakt. Podobnie jak przy organizacji animacji letnich, zimą również zapewniamy kompleksową obsługę Twojej firmy: od materiałów, przez animatorów i instruktorów, po ubezpieczenie i załatwienie kwestii formalnych. Nasi animatorzy pracują zarówno w Polsce, Europie, jak i na całym świecie.

Ferie z Animatorem: Dla kogo?

Ferie z Animatorem to oferta, którą kierujemy przede wszystkim do szeroko rozumianych organizatorów turystyki, którzy pragną zapewnić swoim Klientom atrakcje zimowe na najwyższym poziomie. Z naszej oferty mogą skorzystać:

  • właściciele stoków narciarskich, na terenie których zapewnimy zimowe zabawy oraz szereg innych atrakcji outdoorowych,
  • właściciele parków wodnych, na terenie których zapewnimy atrakcje i zabawy w wodzie,
  • właściciele hoteli, na potrzeby których organizujemy Kids Cluby oraz spotkania animacyjne dla dzieci,
  • biura podróży, którym zależy na zapewnieniu Klientom ferii z polskojęzycznym animatorem w dowolnym zakątku świata.

Oferowane animacje zimowe każdorazowo dostosowujemy do specyfiki obiektu oraz możliwości lokalowych i potrzeb uczestników zabawy. To zapewnia wysoki poziom zadowolenia Państwa Klientów z naszych usług.

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA