Imprezy integracyjne - Animatria Warszawa

Imprezy

integracyjne

Podwyżka, bonusy, karty sportowe i pakiety medyczne – sposobów na zmotywowanie pracowników do jeszcze lepszej pracy jest naprawdę bardzo wiele. Szablonowe imprezy integracyjne to również dawno zapomniana tradycja przedsiębiorstw czasów naszych dziadków. W świecie wszechobecnych bodźców coraz większe znaczenie ma kreatywność, innowacyjność, pobudzenie emocji i odpoczynek dla wiecznie przeładowanych myśli. Animatria organizuje niepowtarzalne atrakcje podczas integracji pracowniczych w małych firmach i korporacjach: bez względu na to czy planujecie zorganizować wyjazd czy może jednodniowe wydarzenie na terenie swojego biura.

Nasi animatorzy nie znają granic swojej wyobraźni, posługują się wieloma językami, a także są w stanie zorganizować międzykontynentalną i międzymiastową integrację online – kiedy spotkanie zespołu nie jest łatwe do zorganizowania. Wszystkie formy wspólnych aktywności mogą zostać również urozmaicone pokazami, świetnie przygotowanym cateringiem i angażującymi warsztatami tematycznymi. Zorganizowanie pokoju zagadek w klimacie lat 80. czy Indiana Jonesa nie stanowi dla nas żadnego problemu, nawet jeśli realizacji przebiega zdalnie.

Scenariusze naszych integracji dla dorosłych każdorazowo dopasowujemy do zapotrzebowania i wizji firmy, a także jej budżetu. Nie ma dla nas ograniczeń ilościowych, czy nazbyt małej przestrzeni. Przekonaj się sam i pamiętaj, że działamy w całym kraju.

Wydarzenie

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA