Kąciki animacyjne na wydarzeniach promocyjnych - Animatria Warszawa

Kąciki animacyjne

na wydarzeniach promocyjnych

Atrakcja skierowana do tej młodszej grupy wiekowej, czyli kącik animacyjny dla dzieci to świetne rozwiązanie dla każdego wydarzenia, gdzie to właśnie oni są grupą docelową. Warto pomyśleć o takim wyjściu również jeśli zależy nam na przyciągnięciu do siebie rodzin. W Polsce pomysł angażowania dzieci w tego rodzaju aktywności funkcjonuje już od wielu lat – obecnie jednak jest coraz bardziej rozbudowywany, dopasowywany do zapotrzebowania zarówno przyszłego klienta, jak i organizatora.

Jako Animatria organizowaliśmy takie kąciki dla wydawnictw podczas targów książki, dla developerów podczas targów branżowych. I tu należy na chwilę przystanąć – targi branżowe to okazja do zatrzymania przy sobie klienta na dłużej – w większości przypadków dociera on na takie wydarzenie będąc już zainteresowanym, dlatego nasze stanowiska budowaliśmy również na:

  • targach turystycznych i podróżniczych (w strefie dziecięcej
    Neli Małej Reporterki),
  • targach weddingowych (m. in. Wedding Days z Izabelą Janachowską),
  • zoologicznych,
  • targach mieszkaniowych.
Wydarzenie
Wydarzenie

Bez względu na powierzchnię do dyspozycji warto zainwestować w firmę, która mądrze i atrakcyjnie przygotuje kącik, a także zapewni dodatkowo animatora, który przyciągnie do niego dzieciaki. Co istotne – taki kącik może pełnić również rolę edukacyjną – podobnie jak nasze stanowiska na targach Veganmania czy podczas Światowego Dnia Oceanów WWF, które w aktywny sposób przekazywały małym uczestnikom cel imprezy, wartości jakie ona reprezentuje.

Animatria obsługiwała również kąciki animacyjne w Belgii i Danii – podczas imprez promujących polskie tradycje, nasz kraj i historię na wydarzeniach międzynarodowych. Dla takich aktywności nie ma ograniczeń.

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA