Kinderbal - Animatria Warszawa

Kinderball

Wydarzenie

Kinderbal dla dzieci – Warszawa i nie tylko

Chcecie Państwo, aby Wasza pociecha była przez jeden wieczór prawdziwą gwiazdą i wyróżniła się w tłumie? Kinderbal – to nasza odpowiedź! Zorganizujemy urodziny, które na zawsze zostaną w pamięci Państwa córki lub syna. Zadbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół i sprawimy, że zabawa będzie wyjątkowa zarówno dla solenizanta, jak i dla zaproszonych gości. Kinderbal jako urodziny to całkowita nowość w Polsce! Obawiacie się Państwo, że nie trafimy w gusta Waszej pociechy i zabawa będzie nudna? Na to także mamy swój sposób – wystarczy, że dostarczycie nam informacji, czym dziecko się interesuje i co najbardziej lubi. Cała reszta należy już do nas.. i do kreatywności naszych wspaniałych animatorów. To doskonałe rozwiązanie w czasach kiedy wiecznie brakuje chwili dla siebie. Jako Rodzice nie trzeba się niczym przejmować – wszystko zorganizujemy, dbając o każdy szczegół.

Kinderbal w przedszkolu – teraz to możliwe!

Kinderbal dla dzieci w przedszkolu? Doskonały pomysł, który będzie idealnym prezentem niespodzianką z okazji np. Dnia Dziecka lub karnawału. To atrakcja, która sprawi, że przedszkole będzie wiązało się z samymi przyjemnymi wspomnieniami.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie ustalimy ciekawe animacje, które uświetnią kinderbal. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi możliwościami. Oferujemy animacje urodzinowe, animacje weselne, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji.

Wydarzenie

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA