Eventy dla dzieci w plenerze - Imprezy, atrakcje - Warszawa

Kompleksowa

obsługa imprez

Event firmowy to nuda? Nie z Animatria!

Organizacja spotkań o charakterze biznesowym czy sprzedażowym to jeden z kluczowych elementów dbania o wizerunek przedsiębiorstwa. Mnóstwo firm zaprasza klientów, pracowników i partnerów na różnego rodzaju eventy, by ugruntować relacje i zaprezentować swój biznes od najlepszej strony. Bardzo często w takich wydarzeniach udział biorą także dzieci. Nie dopuść do tego, by najmłodsi się wynudzili! Zespół Animatria zadba o dobry humor dzieci podczas Twojego eventu firmowego.

Wydarzenie

Event biznesowy dla rodzin? Świetny pomysł!

Klasycznym przykładem eventu firmowego, w którym udział biorą także najmłodsi, jest piknik biznesowy. Przedsiębiorcy chętnie organizują takie imprezy, bo wiedzą, że pozwala to skrócić dystans między nimi a klientami, co ma niebagatelne znaczenie dla budowania trwałych relacji. Poza tym biznes, który pokazuje swoją „ludzką twarz” zawsze jest znacznie lepiej odbierany, budzi pozytywne skojarzenia i zdobywa zaufanie klientów czy kontrahentów.

Firmy coraz częściej organizują również eventy z myślą o swoich pracownikach. Minęły czasy nudnych szkoleń wyjazdowych czy owianych złą sławą wyjazdów integracyjnych. Dziś przedsiębiorcy rozumieją, że dla pracowników najważniejsza jest rodzina, z którą chcą spędzać jak najwięcej czasu. Stąd trend, aby na wydarzenia firmowe zapraszać też partnerów i oczywiście pociechy pracowników.
Jest tylko jeden problem: jak pogodzić interes biznesowy z oczekiwaniami dorosłych i najmłodszych uczestników imprezy? To już zadanie dla nas! Animatria zadba o szerokie uśmiechy na buziach dzieci Twoich pracowników czy klientów, co przyniesie Ci wymierne korzyści.

Nie musimy Cię chyba przekonywać, że jeśli dzieci Twoich gości będą się nudzić podczas eventu, to ich rodzice zdecydowanie nie zaliczą tego wyjścia do udanych. Będą poirytowani, zniechęceni, w efekcie czego szybko wymkną się z imprezy. Tym samym nie osiągniesz zamierzonego efektu wizerunkowego. Ba, musisz się liczyć z tym, że Twoja marka ucierpi przez taki scenariusz.

Zupełnie inaczej będzie w sytuacji, gdy dorośli uczestnicy eventu zobaczą, że ich dzieci świetnie się bawią i są pod dobrą opieką. Wówczas sami będą mogli skupić się na temacie wydarzenia, rozmowach biznesowych czy po prostu oglądaniu produktów. Wrócą do domów zadowoleni i wdzięczni marce za fajnie spędzony czas.

Wydarzenie
Wydarzenie

Kompleksowa organizacja eventów w plenerze

Pikniki biznesowe to przede wszystkim imprezy o charakterze plenerowym. Plener oferuje bardzo duże możliwości dla organizacji imprezy dla dzieci, która może wykorzystywać zarówno standardowe atrakcje, jak i atrakcje wynikające bezpośrednio z charakterystyki danego pleneru. Organizacja eventów w plenerze wydaje się bardzo prosta, ale po wielokroć powielane scenariusze i atrakcje dla dzieci już nikogo nie bawią. Dlatego planując imprezy, w tym imprezy dla dzieci w plenerze warto zadbać o odpowiednie zaplecze, jakie zapewnić może wyłącznie profesjonalna agencja.

Działająca na terenie miasta Warszawa Agencja Eventowa Animatria to doświadczony i rzetelny partner w organizacji imprezy. Specjalizujemy się zarówno w organizacji wydarzeń o charakterze plenerowym, jak i imprez organizowanych w obiektach zamkniętych.

Zapewniamy pełną opiekę techniczną i merytoryczną nad wydarzeniem. Aranżujemy pomieszczenia, przygotowujemy elementy sceny i oświetlenia, organizujemy catering, namioty, atrakcje plenerowe (w tym dmuchane konstrukcje dla dzieci), wynajmujemy hostessy, konferansjerów. Jesteśmy doświadczonymi animatorami, współpracujemy też ze sprawdzonymi artystami scenicznymi, jak iluzjoniści czy cyrkowcy.

Każdy obsługiwany przez nas event jest rajem dla jego najmłodszych uczestników. Wyznajemy prostą, ale skuteczną zasadę: dzieci nie mogą się nudzić nawet przez chwilę. Doskonale wiemy, jak osiągnąć taki efekt. Sprawdź nas podczas Twojej imprezy!

Obsługujemy eventy na terenie Warszawy i całego kraju. Już teraz skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swoim wydarzeniu i zarezerwuj termin. Zespół Animatria jest do Twojej dyspozycji!

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA