Malowanie twarzy - Animatria Warszawa

Malowanie

twarzy

Najlepsze atrakcje dla najmłodszych – Animatria Warszawa

Chcą Państwo samodzielnie zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka, ale brakuje pomysłu i motywu przewodniego? Oprócz standardowych animacji urodzinowych proponujemy dodatkowe usługi, które mogą uświetnić każde przyjęcie. Jest to między innymi malowanie twarzy.

Wydarzenie

Klauny na urodziny – to już historia!

Standardowe przyjęcia urodzinowe już dawno odeszły w niepamięć. Obecnie zarówno dorośli, jak i dzieci oczekują „czegoś więcej”. Czego dokładnie? Atrakcji i animacji, które będą wyjątkowe. Oferta typu klauny na urodziny to już przeżytek. W naszej firmie działają prawdziwi artyści – iluzjoniści i baloniarze. Animatria proponuje Państwu możliwość tematycznego dopasania występów – według indywidualnych zainteresowań pociechy.

A może malowanie twarzy?

Malowanie twarzy to obecnie atrakcja, która bardzo często wykorzystywana jest nie tylko podczas urodzin. Takie rozwiązanie uświetnia także pikniki rodzinne, imprezy firmowe, czy imprezy w przedszkolach i szkołach. Dlaczego dzieci lubią malowanie twarzy? Ponieważ w kilka minut mogą przemienić się w swoją ulubioną postać – to fascynujące!

Z doświadczenia wiemy, że tego typu animacje urodzinowe są strzałem w dziesiątkę i sprawiają wiele radości wszystkim dzieciom – niezależnie od ich wieku. Jeżeli są Państwo zainteresowani wspomnianymi atrakcjami urodzinowymi lub chcą uzyskać więcej informacji na temat tych usług, czy innych animacji prowadzonych przez naszą firmę – zapraszamy do kontaktu.

Wydarzenie

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA