Spotkanie świąteczne dla dzieci - Event, zabawy - Mikołajki Online

Mikołajki

Święty Mikołaj to jeden z największych bohaterów dziecięcej wyobraźni. „Instytucja”, do której zawsze można się zwrócić z wyjątkową prośbą i zdradzić swoje najskrytsze marzenia. Tak, Święty Mikołaj jest kimś wyjątkowym. Poznanie go to dla każdego dziecka niezwykłe przeżycie.
Organizujemy przyjęcia bożonarodzeniowe i mikołajkowe z udziałem prawdziwego Świętego Mikołaja oraz jego wiernych pomocników – elfów i śnieżynek. Mamy swoje kontakty w dalekiej Laponii. „Nasz” Mikołaj doskonale wczuwa się w swoją rolę. Ma świetne podejście do dzieci, zachęca do zabawy i oczywiście zawsze ma przy sobie prezenty.

Impreza świąteczna z Expressem Polarnym

Wychodząc naprzeciw potrzebom Twojej międzynarodowej korporacji możemy zorganizować zimowe spotkanie również bez udziału Świętego Mikołaja oraz elementów typowo religijnych – biorąc pod uwagę wszystkich pracowników, bez względu na ich korzenie i praktykowane tradycje. Niezwykłym przeżyciem dla dzieci może być podróż przez nasz słynny Express Polarny, którego historię wzbogaciliśmy już kilka lat temu.

Podążając dzielnie przez wszystkie stacje dzieci dotrą do celu naprawdę zmęczone, a po drodze miną między innymi:

 • warsztaty zimowych lasów w słoiku i ekologiczne
 • pokaz druku 3D
 • doświadczenia naukowe i masy plastyczne,
 • dmuchany zamek do skakania i kolejny – do pokolorowania,
 • pokój zagadek,
 • kącik z fotobudką i dla maluszków

… oraz wiele kolejnych atrakcji, których różnorodność nie zna granic, a coroczna oferta zostaje wzbogacona o niesamowite nowości. Nasze zabawy świąteczne dla dzieci to szereg zimowych atrakcji, dzięki którym stymulujemy wyobraźnie, wzbudzamy pozytywne emocje i dajemy upust niespożytym zasobom energetycznym najmłodszych. To właśnie zabawy świąteczne dla dzieci sprawiają, że każda impreza świąteczna jest tak wyjątkowa i niepowtarzalna i na długo zapada w pamięci.

Wydarzenie
Wydarzenie

Wizytę Świętego Mikołaja oraz spotkanie zimowe możemy zorganizować w dowolnym miejscu na terenie całego kraju. Klimat naszej magicznej zimowej krainy budujemy również dzięki:

 • bajkowej scenografii,
 • przepięknym teatralnym strojom,
 • oświetleniu,
 • pozostałym maszynom, dzięki którym stworzenie śniegu i zawieruchy staje się
  możliwe w każdej przestrzeni i na terenie całej Polski.

Nasza ekipa to przeszkoleni animatorzy, których szkoliliśmy i z którymi dbamy o jakość każdego eventu.

Spotkanie Świąteczne Online

Nie zawsze mamy możliwość spotkać się w tym samym miejscu i czasie… W odpowiedzi na zmieniający się styl pracy i nauki oferujemy organizację eventów online. Spotkanie Świąteczne online to doskonała okazja do tego, żeby spotkać się ze współpracownikami z innych miast, czy nawet innych krajów. Mikołajki online to także doskonały pretekst do tego, aby wymienić się drobnymi upominkami.

Organizując imprezy świąteczne online dbamy o to, aby spotkanie było atrakcyjne i angażowało wszystkich uczestników w równym stopniu. Bardzo dobrze wiemy, że praca i spotkania online bywają męczące, dlatego stawiamy na szereg atrakcji i pilnujemy czasu imprezy tak, aby w jej przebieg nie wkradło się charakterystyczne dla tzw. onlineów rozkojarzenie uczestników.

Jako profesjonalna Agencja Eventowa oferujemy również Święta dla Dzieci online – spotkania, podczas których dzieci mogą skorzystać z zabaw świątecznych, tym samym dając rodzicom przestrzeń i czas na realizację świątecznych przygotowań.

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA