Mikołajki - Animatria Warszawa

Mikołajki

Przenieśmy się na chwilę w czasie. Przedszkole, może szkoła. Trwają zajęcia, ale nagle na korytarzu rozlega się dźwięk dzwonka. Wszystkie dzieci wiedzą już, co to oznacza. Przyszedł Święty Mikołaj! Pamiętacie te emocje? Tę ogromną radość połączoną z ciekawością? Dzisiejsze dzieci czują to samo i warto umożliwić im spotkanie z najmilszym brodaczem w historii świata.

Organizujemy przyjęcia świąteczne i zimowe ze Świętym Mikołajem dla przedszkoli, szkół i żłobków. Głównemu bohaterowi oczywiście towarzyszą wesołe Elfy i Śnieżynki. Nie może zabraknąć drobnych prezentów , śpiewana kolęd, recytowania wierszyków i oczywiście mnóstwa radości. Spotkanie z Mikołajem zawsze wywołuje na dziecięcych buziach najszersze uśmiechy, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Wydarzenie
Wydarzenie

Nasz Święty Mikołaj wraz z wiernymi pomocnikami dojeżdża do dowolnej placówki na terenie całej Polski. Nawet wtedy, gdy nie ma śniegu! Odwiedza szkoły, przedszkola, żłobki, szpitale, placówki wychowawcze – wszystkie miejsca, w których są dzieci stęsknione za swoim bohaterem. Naszą tajną bronią jest maszyna do produkcji sztucznego śniegu i dymu – dzięki niej spotkanie jest jeszcze bardziej klimatyczne i daje dzieciom mnóstwo frajdy.

Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm animatorów wcielających się w rolę Świętego Mikołaja, Elfów i Śnieżynek. Mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi i potrafią zachęcić je do zabawy. Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania terminów.

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA