Animator dla dzieci na komunie, na chrzciny - Warszawa

Przyjęcia

okolicznościowe

Czy urodziny dziadka są wystarczającą atrakcją dla dzieci? Czy spotkanie rodzinne po ceremonii komunijnej lub chrzcinach nie trwa dla nich zbyt długo? Czy najmłodsi podczas takich imprez się nie nudzą? Czy naprawdę łatwo jest im zachowywać się cicho i „nie przeszkadzać dorosłym”? Dzieci są tylko dziećmi. Potrzebują uwagi. Nie potrafią godzinami siedzieć przy stole. Nie interesują ich wspominki cioci i komplementy babci. Następnym razem warto pomyśleć o ich potrzebach i zaprosić nas. Dzięki naszym animatorom urodziny w domu będą wyjątkowe dla wszystkich!

Animator dla dzieci na Komunie, Chrzciny, inne imprezy okolicznościowe

Choć animator dla dzieci na Komunie cieszy się już pewną popularnością, o tyle animator na Chrzciny to w dalszym ciągu swoiste novum na naszym rynku imprezowo-eventowym. Tymczasem zarówno animator dla dzieci na Komunie, jak i animator na Chrzciny skutecznie dbają o atrakcje podczas przyjęć okolicznościowych sprawiając, że dzieci się nie nudzą i nie psocą. Wynajmując animatora dla dzieci na przyjęcie rodzinne mamy pewność, że najmłodsi goście będą się świetnie bawić, a zarazem będą bezpieczni – zabawa przez cały czas odbywa się pod czujnym okiem osoby dorosłej.

Zespół Animatria organizuje kreatywne animacje podczas imprez rodzinnych: komunii, chrzcin, jubileuszy, które są wybawieniem dla dorosłych i świetnym rozwiązaniem dla najmłodszych. Podczas gdy rodzina nadrabia zaległości w rozmowach, dzieci pozostają pod opieką profesjonalnych animatorów. Bawią się, rozwijają, ale przede wszystkim się nie nudzą. Rodzice mogą się skupić na sobie wiedząc, że ich pociechy są bezpieczne i nie będą wciąż dopytywać: „Mamo, a kiedy do domu?”.

Wydarzenie
Wydarzenie

Co może nam zaoferować animator na Chrzciny?

Obawiacie się, że zabawy nie zainteresują najmłodszych, a impreza będzie nieudana? A może przerażają Was bardzo duże różnice wiekowe pomiędzy uczestnikami zabaw? W wielu przypadkach rola animatora dla dzieci na Komunię, Chrzciny czy inne przyjęcie okolicznościowe sprowadza się do zajmowania maluchów kolorowankami przy stoliczku z kredkami. Jest to de facto zabawa na chwilę, która może nie wszystkim przypaść do gustu. Dlatego decydując się na wynajęcie animatora na przyjęcie okolicznościowe warto się upewnić, że jest to osoba, która będzie w stanie odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania najmłodszych Gości.

Dla Zespołu Animatria różnice wiekowe to żadne wyzwanie! Nasi animatorzy to specjaliści, którzy aż „kipią” od nadmiaru świetnych pomysłów i kreatywności. Dzięki nim na każdej małej twarzy pojawi się uśmiech, który nie zniknie aż do końca imprezy, a dzieci będą chciały ponownie tego typu rozrywki. Jeżeli jednak chcecie mieć pewność, że wszystko pójdzie według planu – proponujemy krótki wywiad dotyczący pociech i ich zainteresowań. Dzięki temu będziemy w stanie przygotować indywidualnie dobrane animacje urodzinowe dla dzieci.

Regulamin

 

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA