Spotkania świąteczne - Animatria Warszawa

Spotkania

Świąteczne

Grudniowe spotkania w firmach są stałym elementem w kalendarzu większości przedsiębiorstw: warsztaty, koncerty, imprezy dla całych rodzin, paczki prezentowe. Pomysłów na ich zorganizowanie jest naprawdę wiele, dlatego Animatria nie zamyka się na żadne z nich. Od wielu lat zajmujemy się organizacją przyjęć świątecznych, bez względu na to, jaką formę przybierają. Wizyta Św. Mikołaja nie jest atrakcją przeznaczoną wyłącznie dla dzieci – dobrze przygotowana i poprowadzona przez kompetentnego animatora może stać się świetną okazją do zintegrowania zespołu. Bez względu na to czy Twoja firma to rodzinny biznes, duża korporacja czy hotel – Animatria przygotuje program odpowiadający upodobaniom wszystkich razem i każdego z osobna.

Nasi hości wprowadzą Twoich współpracowników:

  • W klimat zimowej Komnaty Tajemnic,
  • Pokazu Talentów,
  • Świąt prosto z PRL,

a także poprowadzą maraton filmowy i rozdanie nagród za wyniki roczne. Nasi Animatorzy – zorganizują warsztaty kulinarne i improwizacyjne, stworzą z uczestnikami świece sojowe i w ramach działań CSR karmniki dla ptaków, a także nie zapomną o najmłodszych uczestnikach imprezy. To wszystko to tylko niektóre z naszych pomysłów. Jeśli potrzebujesz również nagłośnienia i oświetlenia, sceny i obsługi części kulinarnej – możesz na nas polegać. Zespół Animatria jest przygotowany na wszystko – szczególnie jeśli chodzi o zadowolenie Twoje i Twoich pracowników!

Wydarzenie
Wydarzenie

Od 2020 r. nasza firma zajęła się także nowym projektem, jakim jest produkcja boxów kreatywnych – świetnie sprawdzających się jako prezent zarówno dla pracowników, jak i ich dzieci – w ramach wizyty Św. Mikołaja. Wszystkie boxy projektujemy indywidualnie i pakujemy ręcznie, dlatego oferujemy pełną personalizację – po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę:

www.sklep.animatria.pl

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA