Wakacje - Animatria Warszawa

Wakacje

Bez względu na to czy planujesz zorganizowanie wakacji pod gruszą dla emerytów czy może odpoczynku dla rodzin z dziećmi – animacje w obu przypadkach będą strzałem w dziesiątkę. W Polsce trend organizowania tego rodzaju udogodnień dla gości hotelowych wciąż nie jest w pełni rozwinięty. Skupiają się one głównie na animacji dziecięcej, atrakcjach w kids clubie i ewentualnie dodatkowym fitnessie w basenie.

Programy animacyjne mogą obejmować:

  • wycieczki nordic walking dla starszych osób,
  • wodny areobic i turniej tenisa,
  • wieczorne show dla rodziców i osób w średnim wieku,
  • podchody i ruchowe animacje w basenie dla najmłodszych.

Jeśli Twój hotel lub kompleks ma do dyspozycji przestrzenie przygotowane do animacji – teatr, sala kinowa, klub dla dzieci – poszerzy to nasze możliwości. Korzystać można również z uroków otoczenia: lasu, gór, a także górki, na której można zorganizować saneczkowe wyścigi.

Animatria oferuje bardzo szeroką paletę wakacyjnych atrakcji, które obejmują wszystkie powyższe elementy. Charakteryzujemy się tym, że – Ty zamawiasz – my zapewniamy kompleksową obsługę: materiały, animatorów (również w trakcie choroby któregokolwiek z nich!), ubezpieczenie, programy. Bez względu na to kogo zapraszasz do swojego hotelu czy pensjonatu – każda z tych grup znajdzie coś dla siebie. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wspólnie zaproponujemy program – czekamy na Twoją wiadomość – biuro@animatria.pl. Obsługujemy całą Polskę i świat.

Wydarzenie

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA