Integracja dla dorosłych | Impreza integracyjna, Warsztaty Online

Warsztaty

i integracja dla dorosłych

Tym, co nas wyróżnia, jest spontaniczność i elastyczność animatorów. Staramy się nie przygotowywać sztywnego programu imprezy, ponieważ z doświadczenia wiemy, że dzieci są różne i potrzebują często indywidualnego podejścia. Jesteśmy przygotowani na takie sytuacje. Zawsze dążymy do tego, aby na buzi każdego uczestnika zagościł szeroki uśmiech.

Integracja dla dorosłych

Czasy, w których impreza integracyjna kończyła się suto zakrapianą posiadówką mamy już szczęśliwie za sobą. Dzisiaj integracja dla dorosłych to przede wszystkim warsztaty – także warsztaty online – podczas których stwarzamy członkom zespołów pracowniczych dogodne warunku do bliższego poznania się, poznania swoich mocnych i słabych stron oraz nawiązania więzi pozazawodowych, które przekładają się na charakter relacji interpersonalnych oraz współpracę między pracownikami.

Impreza integracyjna zorganizowana przez Agencję Eventową Animatria to wydarzenie bazujące na warsztatach teambuildingowych oraz licznych atrakcjach, które stymulują spontaniczne rekcje i nieformalne sytuacje. Naszą ofertę w tym zakresie uzupełniają warsztaty dla dorosłych m.in. o charakterze szkoleniowym.

Warsztaty dla dorosłych – integracja, edukacja, rozrywka

Animatria zdecydowała się wyjść naprzeciw zmieniającemu się światu i dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o szeroką gamę propozycji, która – jak przypuszczamy – pozostanie z nami na długie lata:

  • rozrywka: organizujemy wieczorki tematyczne, pokazy, warsztaty improwizacji
  • integracja: tworzymy pokoje zagadek o różnorodnym klimacie, prowadzimy warsztaty domowe oraz z wykorzystaniem naszych boxów tematycznych
  • oficjalne spotkania: hostujemy oficjalne spotkania, transmitujemy i dopracowujemy przebieg konferencji branżowych
  • konkursy wewnątrz firmy: planujemy, tworzymy platformę i organizujemy wyzwania i aktywności do pokonania dla pracowników Twojego zespołu i między zespołami
Wydarzenie
Wydarzenie

Warsztaty Online

Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się warsztaty online, dzięki którym uczestnicy mogą odbyć szkolenie lub wziąć udział w spotkaniu integracyjnym bez wychodzenia z domu czy biura. Tego typu warsztaty online doskonale wpisują się w potrzeby firm działających globalnie i współpracujących z szeregiem pracowników w kraju i za granicą.

Z Animatrią nie musisz martwić się o żaden z aspektów przygotowania zdalnych atrakcji. Świat online przestał być dla nas zaskakujący, nadajemy z profesjonalnego studia, zapewniamy odpowiednią scenografię i oświetlenie. Jakość naszych usług jest na najwyższym, światowym poziomie, a wszelkie aktywności online realizujemy zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA