Organizacja pikników dla dzieci - Wynajem atrakcji | Animatria

Wynajem

atrakcji i pikniki

Wiele imprez firmowych i plenerowych nie mogłoby się odbyć bez atrakcji i sprzętu, który już z daleka przyciąga odbiorcę i oddziaływuje na jego wzrok i słuch. Zacznijmy zatem od początku – jako Animatria mamy ogromne doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju pikników i imprez plenerowych dla dzieci, dorosłych i tych rodzinnych. Za nami imprezy organizowane dla małych i dużych firm, dla miast i gmin, dla urzędów i organizacji społecznych. Bez względu na to, czy wasza impreza jest jedynie wewnętrzną okazją do świętowania – jubileusz lub dni rodziny czy ma na celu promocję waszej jednostki lub szczytny cel – dzielnicowa potańcówka i event charytatywny – zorganizowanie pikniku nie należy do najłatwiejszych.

Kompleksowa organizacja pikników

Jako doświadczona Agencja Eventowa Animatria zapewnia kompleksową organizację pikników i imprez plenerowych. Nasze pikniki organizujemy w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu z łatwością odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jak działamy? Od czego rozpoczyna się organizacja pikników?

Zacząć trzeba od wyboru terenu oraz zabezpieczenia go pod kątem warunków pogodowych (nigdy nie mamy gwarancji bezchmurnego nieba), także przygotowania zaplecza technicznego. W następnej kolejności trzeba dopilnować, aby nasi goście nie pozostali głodni, tak więc zapewnić catering, pamiętając o tym, że wśród uczestników imprezy będą wegetarianie, weganie i osoby uczulone na gluten.

Jeśli dopilnujemy wszystkich tych elementów pozostaje najważniejsze – atrakcje dodatkowe:

  • dmuchane zamki i ścianki wspinaczkowe,
  • eurobungee,
  • gigantyczne gry planszowe,
  • pokoje zagadek,
  • wyposażenie kącika dla najmłodszych,
  • chodzące maskotki dopasowane do tematyki eventu.

 

Wydarzenie

Organizacja pikników dla dzieci

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje organizacja pikników dla dzieci. Podobnie jak w przypadku innych eventów plenerowych dbamy o dopięcie wszelkich spraw organizacyjnych na przysłowiowy ostatni guzik. Zapewniamy odpowiednie atrakcje oraz animacje. Nad bezpieczeństwem zabawy czuwają wykwalifikowani i doświadczeni animatorzy.

  • Nie należy zapomnieć również o nowoczesnych rozwiązaniach: okulary VR, ekrany interaktywne, roboty, stymulatory. Wszystkie te elementy znajdziesz w naszym magazynie, a my zajmiemy się ich transportem, rozstawieniem i dopilnowaniem podczas samego wydarzenia. Atrakcje z zakresu VR doskonale sprawdzają się zarówno podczas organizacji pikników tematycznych, jak i pikników dla dzieci. Powyższe atrakcje kierujemy przede wszystkim do dzieci szkolnych oraz młodzieży. VR to bardzo dobry wybór w przypadku imprez rodzinnych, ponieważ atrakcje zapewniają niezapomniane doznania uczestnikom zabawy niezależnie od wieku.

Blog

najczęściej

Czytane

Nasi partnerzy

Kto nam

Zaufał

Suntago
Energylandia
havet
BGK
Bank Pekao
Bank Polski
mBank
Empik
Westfield
Smyk
Carrefour
HBO
WWF
Cavaliada
Tramwaje warszawskie
Feel the flow
Sii
Orlen
Galeria północna
Mazowsze
Góralki
ING Bank Śląski
Alior Bank
Tor wyścigów konnych Służewiec
Homepark Janki
Kancelaria Premiera Rady Ministrów
Radisson Resort Kołobrzeg
Geovita
Collins Resorts
Zero Gravity
Olandia
Allegra biuro podróży
Trzy Wyspy Hotel & SPA
Baltin Hotel & SPA