Kompleksowa

realizacja eventów

Nasz zespół

Pasja? Mamy jej w nadmiarze! Umiejętności i doświadczenie? Tego też nam nie brakuje. Łączymy wszystkie te elementy, aby zagwarantować najwyższy poziom opieki, odpowiedzialności i kreatywności. Animatria to zespół młodych ludzi, bardzo optymistycznie nastawionych do świata i swojej pracy. Budzimy się uśmiechnięci i tym uśmiechem zarażamy naszych podopiecznych.

Zawodowo jesteśmy fachowcami od dobrej i bezpiecznej zabawy. A prywatnie: pedagogami, psychologami, fizjoterapeutami, prawnikami i ekonomistami. Każda z tych specjalizacji przydaje nam się w codziennej pracy z dziećmi i dorosłymi. Nic nie zastąpi jednak tego, że umiemy sprawić, aby na małej buzi pojawił się bardzo szeroki uśmiech.

Stale inwestujemy w podniesienie naszych kompetencji. Ukończyliśmy kursy animatorskie, część naszego zespołu ma również kwalifikacje do udzielania pierwszej pomocy pediatrycznej. To gwarancja, że Państwa dziecko będzie pod dobrą opieką.

Poznajmy się. Oto my – zespół Animatria!

Właścicielka firmy i animatorka, konferansjer i event manager z ponad 6 letnim doświadczeniem:

Animatorzy:

 1. Marta,
 2. dwie Kasie,
 3. Ula,
 4. Paulina,
 5. Aleksander,
 6. Sylwia,
 7. dwie Marysie,
 8. trzy Aleksandry,
 9. Agnieszka,
 10. Julita,
 11. dwie Kasie,
 12. Maciek,
 13. Paula,
 14. Julia,
 15. Jakub,
 16. Basia,
 17. Iza,
 18. Inga,
 19. Maja,
 20. Karolina,
 21. Kamila
 22. Piotrek
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.