Kompleksowa

realizacja eventów

O Animatria

Rób w życiu to, co daje największą satysfakcję. Dla wielu to nic nieznaczący slogan. Jednak nie dla nas. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy uwielbiają dawać radość dzieciom, dorosłym, seniorom. Bawiąc innych sami też świetnie się bawimy. To idealne połączenie. Jesteśmy Animatria. Organizujemy animacje i imprezy ze znakiem najwyższej jakości.

Zajmujemy się organizacją wszelkich imprez rodzinnych i firmowych:

  • Eventów w galeriach handlowych i plenerze
  • Pikników i festynów
  • Wynajemem hostess i sprzętu eventowego
  • Chrzcin, komunii i wesel
  • Przyjęć okolicznościowych, firmowych, promocyjnych
  • Urodzin w domu, w restauracji, a nawet parku

Animacje dobieramy do charakteru uroczystości oraz oczekiwań i potrzeb jej uczestników. Niczego nie zostawiamy przypadkowi. Działamy według zarysu imprezy, który wcześniej przedstawiamy Klientowi. Nie oznacza to jednak, że nie jesteśmy spontaniczni. Reagujemy na poważne miny i smutne oczy. Nie akceptujemy ziewania. Wiemy, jak zachęcić do zabawy każdego – nie ważne, czy ma 2, 5, 10 czy 70 lat.

animacje

Specjalizujemy się w animacjach dla dzieci

Co nas wyróżnia? Nieograniczona kreatywność. Wiemy, że dziecku nie wystarczy dać kredki i kartkę papieru. Trzeba jeszcze zachęcić je do narysowania fantastycznych rzeczy. Wskazać mu drogę, uwolnić jego fantazję, pokazać, że potrafi. Tak wywołujemy radość na dziecięcych buziach.

Dysponujemy własnym, atestowanym sprzętem, który gwarantuje naszym podopiecznym pełne bezpieczeństwo. Możemy przebrać się za dowolnych dziecięcych bohaterów, także z bajek Disneya. Państwa dziecko kocha Alvina i Wiewiórki? Będzie zachwycone spotkaniem z tymi śpiewającymi zwierzakami! Państwa mała księżniczka marzy, aby przenieść się do świata Epoki Lodowcowej? Na pewno uda nam się umówić Ją z Sidem!

Imprezy organizujemy na terenie całej Polski – jesteśmy mobilni, dlatego po prostu prosimy o podanie adresu, pod który mamy się stawić. Zapraszamy do kontaktu. Porozmawiajmy o tym, jak możemy urozmaicić Państwa imprezę!

Wyróżnienie dla Animatria

polecani

 
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.