Kompleksowa

realizacja eventów

Animacje weselne

Wiele Par Młodych staje przed poważnym dylematem: czy zaprosić na wesele także dzieci? Wynika to z przykrych doświadczeń. Rodzice maluchów nie mogą się porządnie zabawić, bo wciąż muszą mieć oko na pociechy. Same dzieci niemiłosiernie się nudzą, a więc zaczynają psocić. Zanim podejmą Państwo ryzyko zorganizowania wesela bez dzieci (co zwykle kończy się rodzinną awanturą i zerwaniem znajomości), warto pomyśleć o zaproszeniu profesjonalnych animatorów.

Animator na wesele – nowy trend?

Animacje weselne to znakomite rozwiązanie, które od wielu lat jest praktykowane w Zachodniej Europie i w Stanach Zjednoczonych. Dzieci uczestników imprezy pozostają pod opieką animatora, są bezpieczne, a przede wszystkim się nie nudzą. Animacje mogą mieć przeróżny charakter: od kreatywnych stołów z kredkami i farbkami, przez malowanie buziek, aż po dmuchane place zabaw na świeżym powietrzu. Wszystko zależy od potrzeb weselników, pory roku i liczby dzieci. Animacje weselne są także coraz częściej wybierane w Polsce. Coraz więcej osób przekonuje się, że weselny wodzirej dla dzieci to prawdziwy strzał w dziesiątkę i najlepsza inwestycja podczas przyjęcia weselnego.

Nietypowe animacje weselne - Animatria

Specjalną atrakcją przygotowywaną przez zespół Animatria jest mini-disco dla dzieci i rodziców. Na 20 minut weselny parkiet przechodzi we władanie najmłodszych. Maluchy tańczą, biorą udział w konkursach i przygotowują układ, który jest prezentem dla Pary Młodej. Na zakończenie dzieci zadają Nowożeńcom bardzo dociekliwe pytania...

Najważniejsze jest to, że dzieci wracają z wesela zadowolone i radosne. Nie męczą rodziców ciągłymi pytaniami w stylu: „Długo jeszcze?”. To najlepszy sposób na zapewnienie nieskrępowanej zabawy najmłodszym i dorosłym.

Jeżeli przekonuje Państwa nasza oferta, jeśli chodzi o animacje weselne, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zabaw, które przygotuje dla najmłodszych animator na wesele. Wodzirej dla dzieci to jednak nie jedyna nasza propozycja. Oferujemy także animacje urodzinowe, organizację bali dla najmłodszych czy animacje komunijne. Dzięki nam pociechy nie będą się już nudziły na żadnej imprezie.

Cennik usługi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.