Kompleksowa

realizacja eventów

BOXy do zabaw rodzinnych

Idea BOXów: Nasze BOXy promują więzi rodzinne, relacje, które łączą dzieciaki i rodziców. Pielęgnujemy wspólnie spędzany czas, zachęcamy do korzystania z każdego dnia, pokazujemy rodzicom kreatywne zabawy, które mogą zrobić w domu. Boxy powstały dla rodziców:

  • którzy chcą wspierać więzi z dziećmi, ale jednocześnie z różnych powodów są zabiegani i chcieliby otrzymać gotowy zestaw, w którym znajdą wszystko co potrzebne do zabawy,
  • dla których istotna jest również ekologia i harmonia, współgranie z otoczeniem.Jednocześnie produkt jest bardzo przystępny cenowo, cieszy oko, jest estetyczny i dopracowany w każdym szczególe.

Zamówienia składamy e-mailowo na adres biuro@animatria.pl. Koszt każdego z BOXów to 129 zł + koszt przesyłki (18 zł za każdego BOXa). Na Dzień Dziecka od 18 do 22.05 planujemy rabat dla spóźnialskich - 10% przy zakupie 1 BOXa, 15% przy zakupie dwóch. Powyżej tych ilości ceny ustalamy indywidualnie. 

  • BABY box - to zestaw mnóstwa materiałów kreatywnych i animacyjnych (od bibuły, przez brokaty i barwniki, po płyny do baniek i baloniki do skręcania), z których dzieci korzystają zarówno sami, jak i z rodzicami. Idea jest taka, że do boxu załączamy mnóstwo materiałów oraz książeczkę - na podstawie książeczki realizujemy zabawy, ale z materiałów można tworzyć także własne kreatywne zabawy.
  • ECO box - tworzymy latawce, malujemy eko-worki na plecy oraz sadzimy kwiatuszki z papieru czerpanego
  • GALAXY box - tworzymy polimerowych kosmitów, galaktykę w słoiku i gwiazdozbior na płótnie
  • BATH box - tworzymy kule do kąpieli i mydełka
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.