Kompleksowa

realizacja eventów

Imprezy rodzinne

Czy urodziny dziadka są wystarczającą atrakcją dla dzieci? Czy najmłodsi podczas takich imprez się nie nudzą? Czy naprawdę łatwo jest im zachowywać się cicho i „nie przeszkadzać dorosłym”? Dzieci są tylko dziećmi. Potrzebują uwagi. Nie potrafią godzinami siedzieć przy stole. Nie interesują ich wspominki cioci i komplementy babci. Następnym razem warto pomyśleć o ich potrzebach i zaprosić nas. Dzięki naszym animatorom urodziny w domu będą wyjątkowe dla wszystkich!

Animator na urodziny w domu – dlaczego warto?

Zespół Animatria organizuje kreatywne animacje podczas imprez rodzinnych, które są wybawieniem dla dorosłych i świetnym rozwiązaniem dla najmłodszych. Podczas gdy rodzina nadrabia zaległości w rozmowach, dzieci pozostają pod opieką profesjonalnych animatorów. Bawią się, rozwijają, ale przede wszystkim się nie nudzą. Rodzice mogą się skupić na sobie wiedząc, że ich pociechy są bezpieczne i nie będą wciąż dopytywać: „Mamo, a kiedy do domu?”.

Obawiają się Państwo, że zabawy nie zainteresują najmłodszych, a urodziny w domu będą przez to nieudane? Nie ma takiej możliwości! Nasi animatorzy to specjaliści, którzy aż „kipią” od nadmiaru świetnych pomysłów i kreatywności. Dzięki nim na każdej małej twarzy pojawi się uśmiech, który nie zniknie aż do końca imprezy, a dzieci będą chciały ponownie tego typu rozrywki. Jeżeli jednak chcą mieć Państwo pewność, że wszystko pójdzie według planu – proponujemy krótki wywiad dotyczący pociech i ich zainteresowań. Dzięki temu będziemy w stanie przygotować indywidualnie dobrane animacje urodzinowe dla dzieci.

Jeżeli już są Państwo pewni, że animator na urodziny w domu to doskonały pomysł – zapraszamy do kontaktu. Ustalimy przebieg imprezy oraz wybierzemy animacje najlepsze dla pociech.

Animatria – spełniamy życzenia małych i dużych dzieci!

Cennik usługi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.