Kompleksowa

realizacja eventów

Malowanie twarzy

Najlepsze atrakcje dla najmłodszych – Animatria Warszawa

Chcą Państwo samodzielnie zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka, ale brakuje pomysłu i motywu przewodniego? Oprócz standardowych animacji urodzinowych proponujemy dodatkowe usługi, które mogą uświetnić każde przyjęcie. Jest to między innymi malowanie twarzy.

Klauny na urodziny – to już historia!

Standardowe przyjęcia urodzinowe już dawno odeszły w niepamięć. Obecnie zarówno dorośli, jak i dzieci oczekują „czegoś więcej”. Czego dokładnie? Atrakcji i animacji, które będą wyjątkowe. Oferta typu klauny na urodziny to już przeżytek. W naszej firmie działają prawdziwi artyści – iluzjoniści i baloniarze. Animatria proponuje Państwu możliwość tematycznego dopasania występów – według indywidualnych zainteresowań pociechy.

A może malowanie twarzy?

Malowanie twarzy to obecnie atrakcja, która bardzo często wykorzystywana jest nie tylko podczas urodzin. Takie rozwiązanie uświetnia także pikniki rodzinne, imprezy firmowe, czy imprezy w przedszkolach i szkołach. Dlaczego dzieci lubią malowanie twarzy? Ponieważ w kilka minut mogą przemienić się w swoją ulubioną postać – to fascynujące!

Z doświadczenia wiemy, że tego typu animacje urodzinowe są strzałem w dziesiątkę i sprawiają wiele radości wszystkim dzieciom – niezależnie od ich wieku. Jeżeli są Państwo zainteresowani wspomnianymi atrakcjami urodzinowymi lub chcą uzyskać więcej informacji na temat tych usług, czy innych animacji prowadzonych przez naszą firmę – zapraszamy do kontaktu.

malowanie twarzy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.