Kompleksowa

realizacja eventów

Przyjęcia urodzinowe

Ania marzyła, aby jej szóste urodziny były wyjątkowe. Nie chciała kolejnych zabawek. Wyobrażała sobie, że tym razem Ją i Jej przyjaciół odwiedzą Księżniczka Zosia, mieszkańcy Ponyville, Elza i Anna, a może nawet Barbie! Spełniamy takie marzenia. Bo urodziny to dzień, w którym fantazja może stać się rzeczywistością, a organizowanie imprez dla dzieci to nasza pasja.

Organizacja urodzin dla dzieci – urodziny z animatorem

Zorganizujemy niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Stawiamy na kreatywną zabawę w towarzystwie największych bohaterów dziecięcej wyobraźni. Mamy mnóstwo pomysłów, które wynikają z naszych doświadczeń. Wiemy, czego oczekują dzieci i potrafimy sprostać ich wymaganiom – czasami naprawdę wyszukanym. Zabawy animacyjne dla dzieci są nie tylko naszą pracą, ale przede wszystkim pasją!

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci – Warszawa i nie tylko

Współpracujemy z lokalami na terenie całej Polski, które stwarzają dzieciom idealne warunki do bezpiecznej zabawy pod dachem i w przestrzeni zielonej. W ramach naszych usług załatwiamy wszelkie formalności związane z wynajmem sal.

Możemy przygotować tematyczne urodziny dla dzieci, których bohaterami będą postaci z ulubionych bajek Jubilata. Oferujemy obsługę profesjonalnego fotografa dokumentującego dziecięcą radość – to wspaniała pamiątka! Dodatkową atrakcją dla maluchów może być pokaz iluzji, śmieszne animacje oraz rozbijanie piniaty.

Standardowo przyjęcie urodzinowe dla dzieci trwa 2 godziny, jednak mogą Państwo ją wydłużyć lub skrócić – dostosujemy się do Państwa oczekiwań.

Urodziny dla dzieci w domu powinny być wyjątkowe. Kolejna zabawka tego nie zapewni. Niezapomniana impreza i animator na urodziny dziecka – zdecydowanie TAK. Wynajęcie animatora na urodziny może okazać się najlepszym prezentem dla dziecka, o którym nawet nie śniło.

Prowadzenie imprez dla dzieci to nasza specjalność

Animacje urodzinowe czy animacje weselne wyzwalają w nas pokłady kreatywności. Na moment – my sami stajemy się dziećmi, aby lepiej poczuć klimat, który później odtwarzamy. Tworzymy wyjątkowe animacje urodzinowe dla dzieci – nigdzie indziej nie otrzymają Państwo podobnej oferty. Nasz animator dla dzieci na urodziny do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie – często określone zabawy nie powtarzają się już nigdy więcej. Czy nie jest to wyjątkowe? Państwa dzieci otrzymują unikalny prezent – chwilę, która zapadnie w ich pamięci już na zawsze. Animator imprez dla dzieci to coś więcej niż zawód – to sposób życia.

Cennik usługi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.