Kompleksowa

realizacja eventów

Animacje taneczne

Każdy rodzic i wychowawca wie, że dzieci najbardziej na świecie lubią robić 3 rzeczy: bawić się, jeść słodycze i tańczyć. Taniec pozwala im uwolnić emocje, zabłysnąć w towarzystwie i rozwinąć potrzebę ruchu. Dlatego dzieci powinny mieć jak najwięcej okazji do tańczenia, najlepiej we własnym gronie. Karnawałowe animacje taneczne to doskonały pomysł na urozmaicenie dnia w szkole, przedszkolu, a nawet w żłobku.

Naszą specjalnością jest organizowanie karnawałowych animacji tanecznych połączonych z balem przebierańców. Dzieci to uwielbiają, bo mają wówczas okazję stać się swoim ulubionym bohaterem. Dziewczynki nareszcie są księżniczkami (i to nie tylko dla swoich tatusiów), a chłopcy groźnymi piratami czy odważnymi policjantami. Najważniejszy jest jednak taniec. Dlatego animację prowadzi profesjonalny opiekun, który przekazuje dzieciom podstawy tańca towarzyskiego i nowoczesnego.

Karnawałowe animacje taneczne mogą stać się impulsem dla dzieci, które odkryją w sobie pasję do tańczenia i być może pójdą właśnie tą drogą. To jednak przede wszystkim świetna zabawa i jeden z najlepszych pomysłów na zorganizowanie Mikołajek, Walentynek, Dnia Dziecka czy po protu przedszkolnego balu.

Cennik usługi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.