Kompleksowa

realizacja eventów

Dzień Dziecka

O miano najradośniejszego dnia w roku może z nim konkurować chyba tylko Wigilia. Dzień Dziecka to wielkie święto tych najmłodszych i tych nieco starszych dzieci. Bez względu na wiek Państwa podopieczni chcą być w tym dniu traktowani wyjątkowo i przeżyć coś ekscytującego. Mamy setki pomysłów na to, aby tak właśnie było.

Zorganizowany przez nas Dzień Dziecka zawsze jest wyjątkowy. Dbamy o to, aby jego główni bohaterowie zanieśli do domów piękne wspomnienia, wypieki na buziach, brudne ubrania i rozwichrzone włosy. To wszystko świadczy o tym, że zabawa była udana.

Tym, co nas wyróżnia, jest spontaniczność i elastyczność animatorów. Staramy się nie przygotowywać sztywnego programu imprezy, ponieważ z doświadczenia wiemy, że dzieci są różne i potrzebują często indywidualnego podejścia. Jesteśmy przygotowani na takie sytuacje. Zawsze dążymy do tego, aby na buzi każdego uczestnika zagościł szeroki uśmiech.

Podczas Dnia Dziecka Państwa szkołę, przedszkole czy żłobek może odwiedzić klaun, iluzjonista, profesjonalny konferansjer i oczywiście zawodowi animatorzy. Gwarantujemy bezpieczną zabawę, świetną atmosferę i mnóstwo atrakcji, m.in.: malowanie buziek, ogromne bańki mydlane, pokazy taneczne, a nawet watę cukrową.

Zapraszamy do kontaktu. Organizujemy zabawy z okazji Dnia Dziecka zarówno w plenerze, jak i w pomieszczeniach. Dojedziemy w dowolne miejsce na terenie całej Polski.

Cennik usługi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.