Kompleksowa

realizacja eventów

Pokazy iluzji

Dzieci kochają magię tak samo jak dorośli, ale w odróżnieniu od nas – także w nią wierzą. Właśnie dlatego pokazy iluzji są dla nich tak ogromnym przeżyciem. Jeśli chcą Państwo zorganizować dla swoich Podopiecznych udany dzień pełen atrakcji, to obowiązkowym punktem programu powinny być odwiedziny prawdziwego magika!

Organizujemy profesjonalne pokazy iluzji, których program jest idealnie dostosowany do wieku widzów. Nasz iluzjonista ma bogate doświadczenie w pracy z dziećmi – doskonale wie, jakie sztuczki je bawią, a które wywołują największy efekt zaskoczenia. Dzięki temu mamy pewność, że dzieci nie będą się nudzić i zapamiętają pokaz na długo.

Iluzjonista zaprasza dzieci do udziału w przedstawieniu, co jest dla nich wyjątkową okazją do rozpoczęcia swojej przygody ze światem magii. Specjalnością naszego magika są sztuczki karciane, uwalnianie się z więzów oraz sztuczki z ogniem.

Pokazy iluzji znakomicie sprawdzą się podczas ważnych uroczystości jubileuszowych, dziecięcych świąt czy np. balu przebierańców. Z doświadczenia wiemy, że jest to najlepiej odbierany przez najmłodszych punkt programu. Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania terminów.

 

Cennik usługi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.