Kompleksowa

realizacja eventów

Przyjęcia Bożonarodzeniowe

Przenieśmy się na chwilę w czasie. Przedszkole, może szkoła. Trwają zajęcia, ale nagle na korytarzu rozlega się dźwięk dzwonka. Wszystkie dzieci wiedzą już, co to oznacza. Przyszedł Święty Mikołaj! Pamiętają Państwo te emocje? Tę ogromną radość połączoną z ciekawością? Dzisiejsze dzieci czują to samo i warto umożliwić im spotkanie z najmilszym brodaczem w historii świata.

Organizujemy przyjęcia bożonarodzeniowe ze Świętym Mikołajem dla przedszkoli, szkół i żłobków. Głównemu bohaterowi oczywiście towarzyszą Elfy i prześliczne Śnieżynki. Nie może zabraknąć drobnych prezentów, śpiewana kolęd, recytowania wierszyków i oczywiście mnóstwa radości. Spotkanie z Mikołajem zawsze wywołuje na dziecięcych buziach najszersze uśmiechy, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Nasz Święty Mikołaj wraz z wiernymi pomocnikami dojeżdża do dowolnej placówki na terenie Warszawy i okolic. Nawet wtedy, gdy nie ma śniegu! Odwiedza szkoły, przedszkola, żłobki, szpitale, placówki wychowawcze – wszystkie miejsca, w których są dzieci stęsknione za swoim bohaterem. Naszą tajną bronią jest maszyna do produkcji sztucznego śniegu i dymu – dzięki niej spotkanie jest jeszcze bardziej klimatyczne i daje dzieciom mnóstwo frajdy.

Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm animatorów wcielających się w rolę Świętego Mikołaja, Elfów i Śnieżynek. Mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi i potrafią zachęcić je do zabawy. Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania terminów.

Cennik usługi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.