Kompleksowa

realizacja eventów

Dzień Dziecka

To tak naprawdę święto nas wszystkich. Dlaczego? Ponieważ dzieci uświadamiają nam, dla kogo żyjemy, pracujemy, staramy się. Są dowodem na to, że – jak mawiał Kubuś Puchatek – kochać, to lubić kogoś za bardzo. Dzień Dziecka musi być wyjątkowy. Nie powinien być tylko kolejną okazją do wręczenia zabawki, która za chwilę wyląduje w kącie. To dzień spełniania dziecięcych marzeń, niekoniecznie materialnych.

Zorganizujemy niezapomniany Dzień Dziecka, pełen czarów, fantastycznych przeżyć, zabawy i szczerej radości. Nasi animatorzy przygotują mnóstwo atrakcji, które zachęcą najmłodszych do aktywności i pozwolą im poczuć, że właśnie dzieje się coś wyjątkowego. Możemy zapewnić obecność klaunów i profesjonalnego konferansjera, który poprowadzi imprezę oraz konkursy dla dzieci. Wyjątkową atrakcją dla najmłodszych będzie pokaz iluzji, zabawa taneczna, ogromne bańki mydlane, malowanie buziek.

Organizujemy imprezy plenerowe i w pomieszczeniach, w domach prywatnych, firmach, instytucjach, na festynach osiedlowych i gminnych. Wszędzie tam, gdzie są dzieci chcące poczuć się wyjątkowo.

Cennik usługi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.