Kompleksowa

realizacja eventów

Kąciki animacyjne

Podobno w czasie deszczu dzieci się nudzą. Z naszych obserwacji wynika, że deszcz wcale nie jest największym problemem. Maluchy nudzą się wtedy, gdy nikt nie zwraca na nie uwagi, a jedyną atrakcją jest smartfon taty. Jeśli na imprezę są zaproszone także dzieci, to warto pomyśleć o ich potrzebach. Świetnym sposobem na zapewnienie im rozrywki są kąciki animacyjne.

Kąciki animacyjne to ogromne źródło inspiracji. Dzieci mogą tworzyć niesamowite dzieła, odkryć swoje talenty plastyczne, wcielić się w rolę małych inżynierów, poznać podstawy tworzenia gier komputerowych czy poczuć się jak bohaterowie ulubionej bajki Disneya. Wszystko pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów, którzy sami uwielbiają zabawę z najmłodszymi.

Na organizowane przez nas animacje dla firm, restauracji i hoteli zapraszamy także Klientów prywatnych – mogą wówczas przekonać się, czy nasze atrakcje im odpowiadają.

Kąciki animacyjne dla najmłodszych możemy także wzbogacić o maszyny do waty cukrowej i popcornu.

Cennik usługi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.