Kompleksowa

realizacja eventów

Pokazy iluzji

Podwyżka, bonusy, karty sportowe i pakiety medyczne – właściciele firm mają wiele sposobów na zmotywowanie pracowników do jeszcze lepszej pracy. Jednym z najskuteczniejszych są imprezy firmowe. Pozwalają pracownikom się rozluźnić i dają im okazję do zacieśnienia więzi z firmą. Udana impreza to jednak nie tylko siedzenie przy suto zastawionym stole. Pracownicy oczekują czegoś więcej. Czegoś, co przyciągnie ich uwagę, zaskoczy, zainspiruje. Mamy świetną propozycję. To pokazy iluzji dla firm.

Wbrew obiegowej opinii takie pokazy nie są przeznaczone tylko dla najmłodszych. Także dorośli świetnie się bawią obserwując, jak iluzjonista na ich oczach tworzy prawdziwą magię. Po sali przechodzi szmer zdumienia, a pracownicy nagle zapominają o tym, że jeszcze przed chwilą chcieli jak najszybciej opuścić spotkanie.

Oferujemy Państwu profesjonalne pokazy iluzji dla firm, przygotowane przez znakomitego iluzjonistę, który ma program dedykowany dorosłym widzom. Specjalnością magika są iluzje karciane i sztuczki z ogniem. Dodatkowym smaczkiem jest to, że publiczność bierze aktywny udział w przedstawieniu. Dzięki temu pracownicy nie tylko dobrze się bawią, ale także integrują.

Pokaz iluzji może być głównym punktem programu Państwa imprezy jubileuszowej, szkolenia czy wyjazdu integracyjnego. To oryginalna i bardzo interesująca forma rozrywki.

Cennik usługi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.