Kompleksowa

realizacja eventów

Przyjęcia Bożonarodzeniowe

Święty Mikołaj to jeden z największych bohaterów dziecięcej wyobraźni. „Instytucja”, do której zawsze można się zwrócić z wyjątkową prośbą i zdradzić swoje najskrytsze marzenia. Tak, Święty Mikołaj jest kimś wyjątkowym. Poznanie go to dla każdego dziecka niezwykłe przeżycie.

Organizujemy przyjęcia bożonarodzeniowe i mikołajkowe z udziałem prawdziwego Świętego Mikołaja oraz jego wiernych pomocników – elfów i śnieżynek. Mamy swoje kontakty w dalekiej Laponii. „Nasz” Mikołaj doskonale wczuwa się w swoją rolę. Ma świetne podejście do dzieci, nie straszy ich, ale zachęca do zabawy i oczywiście zawsze ma przy sobie prezenty.

Wizytę Świętego Mikołaja możemy zorganizować w dowolnym miejscu na terenie Warszawy i okolic: w domach prywatnych, firmach, szkołach, przedszkolach, szpitalach, placówkach wychowawczych. Dysponujemy maszyną do produkcji sztucznego śniegu i dymu, dzięki czemu dzieci mogą odnieść wrażenie, że Święty Mikołaj dostał się do środka przez komin.

Nasze przyjęcia bożonarodzeniowe to coś więcej niż tylko kolejne imprezy z udziałem brodatego pana w czerwonym kubraku. To stworzenie świata dziecięcych fantazji, z którego nie chcą wychodzić także dorośli.

Cennik usługi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.